Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ez a műköröm? Minden...

Milyen ez a műköröm? Minden körmös megtudná csinálni? (kép)

Figyelt kérdés
Drágább amugy, mint más egyszerű minta? Előszőr lenne műkörmöm.
2011. okt. 5. 21:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2011. okt. 5. 21:41
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
undorító
2011. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
EzmiEz?!..
2011. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
jajdecsúnya...:(
2011. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

szerintem se szép :(


nekem az ilyenek tetszenek:

[link]


[link]


[link]

2011. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

előző vagyok:az első link nem lett jó remélem mostmár az lesz :)


[link]

2011. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az Edge korom es szemely szerint nekem egy fokkal jobban tetszik, mint a Stiletto korom. Ez sem az esetem, de a stiletto nagyon gaz szerintem. Ezzel csak arra akartam celozni, hogy ez elegge relativ, ha a kerdezonek az edge tetszik, akkor feleslegesen linkelgettek be mas fajtat.


Nem minden mukormos csinalja meg, bar az elkeszitese nem tul bonyolult, nagyjabol ugyanugy keszul, mint egy sima epitett korom, csak a sablont kell kozepen behajlitani, majd meg ra kell a koromre is hajlitani.

Viszont tenyleg nem minden kormos csinalja meg, mert par eve ezek a technikak meg nem igazan voltak elterjedtek, akkor boldog boldogtalannak kocka kormot csinaltak tippel, maximum mandulat es kesobb mar epitettek is. De van olyan kormos, aki nem megy el tovabbkepzesre es nem is kezd bele ujabb technikakba, igy a legjobb az, ha kinezel egy szalont es szemelyesen megkerdezed.


Viszont sok helyen stilettot es edget tobb penzert csinalnak mint pl egy sima mandulat, vagy kockat, mert a formajaval eleve tobb munka van.

2011. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg igen, meg tudják csinálni, feltéve, hogy elvégeztek egy kiegészitő tanfolyamot, bár a legtöbb körmös utálja, mert marha nehéz elkésziteni és 3x annyiba kerül...ja és az én körmösöm azt mondta, hogy 4 óra, mire a a végére ér...meg még a műkörmösök is csúnyának találják :D:D Legalábbis a többség.


(bocsi, nincs hosszú i betűm)

2011. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
elvileg megtudni megtudja,de hallod ha a helyedbe lennék nem tenném,nemszép
2011. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó előtti! Honnan veszed, hogy a műkörmösök is csúnyának találják? Megkérdezted az összeset? Nézd meg a nails.hu-t, láthatod mennyire népszerű ez a köröm.
2011. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!