Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék szebb?

Hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Még régebben nagyon sokan mondták, hogy csúnya vagyok, senkinek sem tetszettem! Mióta levágattam a hajam és vasalom is (meg változtam is azóta) már egyre több fiúnak bejövök és sokan mondják, hogy szép vagyok , de én nem vagyok megelégedve magammal! Nem tudom olyan kislányosnak érzem magam! Divatosan öltözködök meg más is mondta, hogy kinéz belőlem 14-15 évest is de nem tudom... 170cm és 46kg vagyok! Mit lehetne még csinálni, hogy szebb legyek?

13/L


2012. jan. 21. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nyugi!!! 13 évesen én se voltam, a világszépe és borzasztóan sovány is voltam. Majd ahogyan korosodtam úgy szaladtak fel rám a kilók és szép nőies alakom lett. 16 évesen kezdtem el igazán foglalkozni, a nőies öltözködéssel smink, hajfestés stb. és ma már 22 évesen el sem tudom képzelni hogy ne így öltözködjek, sminkeljek stb. Ja és persze, ma már rengeteg pasi tapad rám, általánosban meg persze csúfoltak, ahogyan annak lennie kell. :D Ma meg már csak pislognak, az akkori osztálytársaim és persze nyomulnak, de én elküldöm szépen őket oda, ahogyan annak idején ők engem.

De egyébként pár év és erre rájössz, nem kell ehez műköröm. Lényeg, hogy mindig önmagad légy, soha ne akarj megfelelni másoknak.

2012. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Engem nem csúfolnak! Csak régebben de azóta már nagyon sokat változtam.. Suliból ia mindenkivel jóba vagyok csak én nem vagyok megelégedve magammal..
2012. jan. 24. 17:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 12 éves vagyok, és úgy érzem hogy sokkal érettebb mint te...Mi a fenének akarsz ennyi idősen szebb lenni??? Meg bejönni a fiúknak??? Csak mert az a menő? Huhh komolyan. Hogyha ilyen agy, akk kinézem hogy 40 évesen már egy fél világ által használt p*nci leszel...
2012. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:)) hát neked ez a véleményed és örülök, hogy leírtad:D
2012. febr. 4. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!