Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szebb?

Hogyan lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elégedett magammal,és akkor még enyhén fogalmaztam,bár az utóbbi időben próbálom magam elfogadni,változtatni amin lehet.Most fogyózok,le akarok adni 8 kg-t.A combjaim,fenekem nagyon narancsbőrösek,mit csinálhatnék velük?És a striákkal?A fenekem teljesen az,bár fehér,de látszik,és a belső combomon is van 1-2,de az ronda,lila színű.


Az arcom se a legszebb,sajnos nagyon zsíros,mitesszeres,kissé pattanásos a bőröm.Jövő héten megyek orvoshoz,vérvételre,meg hasonlók,mert szőrösebb is vagyok az átlagnál,szeretnék utána járni ennek.


Az arc formám elég furi,mert úgy néz ki,hogy a homlokomnál a legkeskenyebb,aztán szélesedik,majd kicsit megint keskenyedik,de széles az állkapcsom is.Szögletes,kissé kerek az arcom,de az tuti,hogy elég széles,ami nagyon zavar,ezt mivel tudnám kompenzálni?


2011. júl. 21. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de engem teljesen kicserélt 15 éves korom körül egy teljes életmódváltás (teljesen más étrend - testkontroll akkor nagy divat volt, nekem megtetszett, csináltam, és jól is éreztem magam, új életmódot sikerült megtanulnom általa. Sporttal, új hajszínnel is kísérleteztem, sminkelni kezdtem).

A narancsbőr életmódváltás hatására eltűnik. A striákal nem nagyon lehet mit csinálni, de az évek hatására halványodni fognak.


Én úgy közelítettem meg, hogy először lefogytam - 172 centi voltam akkor - és 57 kilóra, és utána úgy voltam vele, hogy egy üres vászon vagyok, és próbáltam tovább alakítgatni magamat.

De el kell mondanom, hogy ilyesféle dolgok hatására szebb lehetsz. De az önbizalmadat azonban csak olyan tevékenységekkel tudod teljesen felépíteni, amik nem csupán a külsőségekről szólnak - hobbi, sport, ezek által közösségek - én ezt akkor nem láttam át, és nem jó irányba fordultam utána (konkrétan annyira a mániámmá váltak a külsővel kapcsolatos dolgok, hogy az anorexia is kerülgetett).

Szóval ne várj mindent a külsőtől, nyiss az élet minden területén, és sok sikert :-)

2011. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. júl. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!