Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép/szebb?

Hogyan lehetnék szép/szebb?

Figyelt kérdés

Olyan kis semmilyen vagyok,hiába sminkelem magam(alapozó,szemcerka,szempillaspirál,púder),próbálok csinosan öltözködni,de én olyan semmilyennek látom magam,egyáltalán nem tetszek magamnak.Leírom mi az amit nem szeretek magamon:

-Vastag a combom,és a vádlim is.

-Fehér bőröm van amit utálok.

-Zsíros az arcbőröm,és mitesszeres.

A hajam is olyan semmilyen,sötétbarna,és hátközépig érő,de nekem nem tetszik.Szeretnék szebb,csinosabb,egyedibb lenni!Segítenétek?:)

L16


2010. szept. 18. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezeken tényleg nem segít a smink és a csinos öltözködés. Sport, arcápolás stb.!
2010. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

önbizalomkúra segítene....tini vagy a mai világban, szóval képzelem milyen "vastag" lhet a combod!

A fehér bőr sem divat, gondolom ezért nem szereted...a zsíros arcbőrön meg kencékkel tudsz segíteni, de ez is valózsínű elmúlik pár év múlva.

Szerintem inkább meg kéne találni a SAJÁT stílusod, akkor tetszeni fogsz magadnak.

2010. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél csinos egyenes szabású nadrágokat az jól áll a vastagabb lábakon is. Az arcom nekem is mitesszeres volt de a neutrogena Wave nagyon rendbe hozta akcióban 2000 forint körül van. Ha nagyon világos a bőröd akkor használj rózsaszínes- barackos pirosítót az üdébbé teszi vagy egy két alkalommal szoliz és használj bronzosító púdert. De a szolit ne vidd túlzásba egy az nem tesz jót kettő pedig csúnya sárga lehetsz. Hajadat szinezd be barnával akár vagy feketével attól fényesebb élettelibb lesz és vágass frizurát ha nem szeretnél sötétebb hajat pár 3-4 árnyalattal világosabb melir is jó lehet.
2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Először is ne legyél ennyire elégedetlen magaddal:) mindenkitől vannak szebbek és kevésbé szebbek egyaránt..:) hát én általában max. spirált használok, meg szájfényt..szerintem nem szükséges alapozó stb..most úgyis a természetesség megy..:D ha vastag a combod, nincs apelláta torna..bár nem tudom, hogy genetikailag ilyen-e..a mitesszer ellen használj mitesszereltávolító tonikot, hetente 2-3szor radírozd le az arcod..és amikor hazaérsz, rögtön vattakoronggal tisztítsd meg az arcodat a rárakódott szennyeződésektől, hogy ne keletkezzenek mitesszerek, pattanások, esetleg fél évben 1-szer kozmetikus!Ha nem tetszik a hajad, újíts be, ..igazából te tudod hogy mit/min szeretnél változtatni!A válasz benned van, hidd el!Sok sikert és hajrá!:) 15/L
2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Mutass képet magadról, megmondom én, milyen vagy ;)


17/F

2010. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Megy mindenkinek a zöld kezecske;)

2010. szept. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!