Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék szebb?

Hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Még régebben nagyon sokan mondták, hogy csúnya vagyok, senkinek sem tetszettem! Mióta levágattam a hajam és vasalom is (meg változtam is azóta) már egyre több fiúnak bejövök és sokan mondják, hogy szép vagyok , de én nem vagyok megelégedve magammal! Nem tudom olyan kislányosnak érzem magam! Divatosan öltözködök meg más is mondta, hogy kinéz belőlem 14-15 évest is de nem tudom... 170cm és 46kg vagyok! Mit lehetne még csinálni, hogy szebb legyek?

13/L


2012. jan. 21. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Hízz egy pár kilót, hogy ne legyél csont és bőr és akkor talán valamicske melled is nő. A többi meg majd jön magától ahogy idősödsz.
2012. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
13 évesen miért ezzel vagy elfoglalva. Hihetetlen hogy a mai világban ezen jár a kislányoknak az eszük.
2012. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Valóban híznod kéne!

Sminkelj,legyen műkörmöd mindkettő tud szebbé és magabiztosabbá tenni.

2012. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen ez az , hogy annyira vékony vagy és hiába eszek, sportolok nem hízok semmit!! Azt mondják, hogy majd h idősebb leszek hízni is fogok!
2012. jan. 21. 16:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban fogadd el magad, ha tényleg nem tudsz változni. :)

ÉS egyébként azért érzed magad kislánynak, mert még az vagy.

Hidd el, nem kell még senkinek sem bejönnöd, majd 1-2-3 év múlva már gondolkodhatsz ezen. :)

2012. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Attól még hogy valaki vékony nem azt jelenti hogy csont és bőr!!!Szal kapja be aki ezt mondja!
2012. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sminkből csak szempillaspirált, szájfényt meg alapozót használok de ezeket is csak szünetekbe és hétvégén!
2012. jan. 21. 16:36
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 21. 16:37
 9/14 anonim ***** válasza:
hát akkor pedig nem leszel nőiesebb:)
2012. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahogy Pató Pál úr mondaná ráérünk arra még . Nyugi ne siesd el :) egyre szebb leszel ahogy nősz . És egyre nőiesebb de ehhez nem kell más csak türelem meg persze addig is ne hanyagold magad és öltözz szépen .
2012. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!