Hogyan lehetek emo?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ne légyszi. ma már csak nem is divatos.
2012. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
okj képzés van erre, hogy hogyan legyen az ember emós, csak azt nem tudom hol.
2012. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első, ahogy nézem kezd visszajönni a divatba. :D
2012. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
befésülöd a szemed a hajadba,úgy öltözöl és azt nondod az vagy
2012. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nos én személy szerint a hajamat a szemembe fésülöm, le akarom növeszteni hosszura és igyekszek mindig feketébe járni.nem tudom hogy én már emosnak számitok-e ezzel. de beirod a google képkeresőbe és kész
2012. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 T_ThaTs_PrO_ válasza:
Sajnos Tévhit Hogy Az Emo Az Egy Stílus! Van Stílusuk De A Belső ÉrzésSzámít Igazán.:D De Azért Tanácsot Is Adok:Feszülős Naci,Fekete Vagy Fehér Vagy Szürke Cuccok,Vasalt Fekete Haj Vagy Legalább Is Sötét haj,Piercing ,Fülbevaló Vagy Fültágesz! :)
2012. jan. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ajsa ***** válasza:

Utolsónak... Hagyd abba légyszi ezt a Minden Szót Nagy Kezdőbetűvel Írok Hülyeséget. Nagyon idegesítő... Köszi.

A kérdezőnek: Sehogy, már kihaltak. Ennyi erővel dodó is lehetsz vagy erszényes farkas. Hagyd a francba, ha vannak mély érzéseid, ha fájdalmas az életed, akkor azt nem az fejezi ki hogy milyen a hajad. Írj blogot, vagy csak sima naplót. Vagy ha a pózolós rész jön be... itt a farsang öltözz be csinálj egy csomó képet aztán oszd be az év többi napjára...

2012. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Hogyan lehetek Emo? -.-

Úgy érzel úgy viselkedsz,úgy nézel ki,úgy öltözöl,úgy sminklesz..stb. Én amikor elkezdtem felvenni ezt a stilust,ellöször Emo lapokról lapokra jártam,néztem h. hogyan beszélnek,öltöznek,és próbáltam lelesni néhány haj trükköt (stb) és ha már átvetted ezt az egészet,már magától megy..Amúgy nem megy ki a divatból épp hogy kezd mégjobban bejjönni ;)

2012. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ajsa ***** válasza:
hát ez baromi jó, megint ellepnek a csubakkák...
2012. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Márió96 válasza:
Én emo vagyok és ez nem egy olyan dolog h 1-röl a 2-recsak kitalálom hogy én most emo leszek ez nem csakegy stilus hanem egy életérzés egyben !!!
2013. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!