Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek így szexi, szép?

Lehetek így szexi, szép?

Figyelt kérdés

[link]



Ezen a képen mintha magamat látnám. A hasammal és a lábaimmal meg vagyok elégedve (bár lehetnék kicsit vastagab, de nem tudok hízni). Viszont csak ennyi mellem van. Nagyon pici. Szerintetek nagyon csúnya?



2012. jan. 5. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

nem....undorító a tested....


hogy lehet ekkora butaságot kérdezni.....


nem a mell a lényeg.....nah meg jobb lenne két óriás labda?

2012. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
ha erre a testre rátesszük xy lány ismerősöm "fejét" akkor reggeltől estig du*gnám!
2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Te hülye vagy komolyan -.-"" nekem kisebb mellem van, úgyhogy te csak örüljél hogy van egyáltalán valamennyi..
2012. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát, ha én így nézhetnék ki, folyton pucér lennék! :D :D
2012. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mus musculus ***** válasza:
Dettó utolsó, ilyen testtel én is minden további nélkül átmennék nudistába.:D
2012. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a mellekkel nincs baj igaz h csaj vok de azt álítom h a pasik 70% a kissebb formásabb nem a nagy,idővel köldökig érőő melleket szeretik. Szép test de egy kis hízás nm ártanaa csípő tájékára. még +4 kiló és a legsexybb leszel! 16/L
2012. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D Igen, én is szeretnék már meghízni, csak nehezen megy. Pedig étvágyam az van, és sportolok is rendszeresen.
2012. jan. 8. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyönyörű vagy ha tényleg ilyen vagy!

16/l

2012. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos én nem tudtam megnyitni a képet, de nem is érdekes... A lényeg, hogy fogadd el önmagad olyannak, amilyen vagy, akinek nem tetszel, az ne nézegessen, és csókolom. És olyan férfiaknak akarj tetszeni, akik elfogadtan, úgy, ahogy vagy, akik azt is figyelembe veszik, hogy belül milyen vagy, akik nem csak azért lennének veled, hogy lefektessenek, vagy mit tudom én... Aki elfogad olyannak, amilyen vagy, annak mindig "szexis" leszel. Távol álljon tőlem, hogy megmondjam mit csinálj, csak a véleményemet mondtam... 19/F
2014. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nagy mell párti vagyok. És szerintem a legtöbbünk így van vele.
2014. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!