Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek testápolóra allergiás?

Lehetek testápolóra allergiás?

Figyelt kérdés
Elfogyott a testápoló, amit használni szoktam, de kaptam karácsonyra egyet,és félek kipróbálni:DD Ugyanis nagyon szar a bőröm, minden krémre begyullad, ilyen kis pöttyök jönnek ki.Ha ma kipróbálom,és allergiás leszek rá, akkor holnapig eltűnnek a kiütések (még soha nem figyeltem, mennyi idő alatt tűnik el:D)?
2011. dec. 30. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen testápolót használsz? és is kaptam egyet karácsonyra dove-t és annyira kiszárította a nyakam és arcom is bár oda lehet nem kellett volna kennem :S pedig kb 5 napja használom máshol pedig szép lett tőle a bőrőm de a nyakam elég piros és nagyon száraz lett egy kis részen :(
2011. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát alapból Garnier-t,ilyen intenzív ápolásost, vízmegkötőst.:D

Most pedig Estée Lauder: pleasures-t nem merem kipróbálni...

2011. dec. 30. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:

én baba testápolót vettem,mert,hogy az milyen jó,kíméli a bőrt.az arcomra kentem,és égetett,meg csípett,le kellett mosnom.utána kicsit piros lett a bőröm,de egy-két órán belül elmúlt.

30/F

2011. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!