Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, h tetszek a...

Mit csináljak, h tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok átlagos (azt hiszem) külsővel. Szőke haj, kék szem. Mit tudnék csinálni,h jobban bejöjjek egy-egy pasinak (kiszemeltem is van)

Sári


2012. jan. 9. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Sári,


Egyelőre foglalkozz a tanulással, sporttal, egyéb olyan tevékenységgel, ami a korodhoz illik. Tudom, hogy minden korodbeli már pasizik, de bőven ráérsz még. Nem kell keresni vagy taktikázni, egyszer úgyis lesz barátod, akit nem kell behálóznod.

2012. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
van az osztályba 4 legjobb barátnőm és mind a 4-nek már van pasija :S nekem meg nincs. és olyan érzésem van,mintha egyedül lennék :S
2012. jan. 9. 19:41
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Miből gondolod, hogy nem tetszel a fiúknak?

Ismertesd meg magad a kiszemelteiddel, ha még csak nem is beszélgetsz velük, nem fognak téged kiválasztani a nagy semmiből! (főleg ha átlagos külsőd van. bocsi.)

2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az úgy van,h a srác haverja szerint én bejövök a srácnak,de nem akarom,h én (egy lány) kezdeményezzek :S mit tegyek? ha akarjátok küldök priviben képet... átlagos vagyok
2012. jan. 9. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldj képet (Ha nem baj). Beszélgess vele, érdeklődj, mosolyogj!
2012. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
viselkedj érettebben
2012. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy? o.O Szerintem nagyon érett vagyok a koromhoz képest ^^
2012. jan. 9. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
nem vagy érett.
2012. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem se vagy érett


amúgy a kép jöhet

2012. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járunk énis 15 vagyok nagyon szeretnék már pasit, de senkinek sem jövök be annyira, pedig hasonlóan nézek ki mint te szőke haj zöld szem, most az egzotikus lányok a divatok :( küldj egy képet :DD vagy Írj privit :)
2012. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!