Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha két lány...

Szerintetek ciki ha két lány egyforma tetkót csináltat ugyan arra helyre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
szia. en a legjobb baratnommel csinaltattam ugyanolyan tetkot (csikohal) ugyanoda. (bal vall) 16 evesek voltunk... most 33 eves vagyok, a baratnom 5 eve balesetben meghalt. azota is amiota a tetkora nezek mindig eszembe jut. soha nem lesz meg egy ilyen baratno az eletemben.. csinaltassatok nyugodtan. nem ciki.
2012. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnalom :( elhiszem hogy rossz lehet. de az emlékek örökre megmaradnak. köszi a választ :)
2012. jan. 8. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az attól is függ, hogy mit, hova és miért? Ha semmi jelentősége nincs, csak azért akarjátok mert szép, akkor igen, nagyon ciki. Ha van jelentése, hogy miért, akkor nyugodtan csináltassátok meg, de gondolkodjatok rajta egy kicsit, hogy a végén ne csak egy hirtelen felindulásból készült tetkó díszelegjen rajtad életed végéig.
2012. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!