Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez a...

Lányok! Szerintetek ez a felső test milyen?

Figyelt kérdés

Nem írom rá azt, hogy szerintem rossz mert akkor majd jönnek, hogy ne legyek elkeseredve stb. , ha meg a jót írom akkor nyilván az lesz, hogy mire vagyok büszke? Szóval lányok a véleményetekre lennék kíváncsi, van ahol feszítem valami izmom, ha nyáron a strandon meglátnátok mondjuk akkor lenne ami megfogna? Hozzáteszem ezek a képek reggel készültek, szóval ha eszek a hasam nagyobb..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

16F


2012. jan. 5. 20:58
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#8

kitudnád fejteni bővebben, mert nem teljesen értem? most akkor izmos vagy kövér? :D

2012. jan. 5. 22:19
 12/27 anonim ***** válasza:
oltogat... hagyd már :D
2012. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Alaktalan, lapos deszka nem oltás? Én nem annak szántam.

Nem vagy se kövér se túl izmos, csak nekem a sovány, csontos fiúk tetszenek akiken nincs ennyi "hús".

De mondom, 1000 lányból 1, akinek ilyen rossz az ízlése, mint nekem. Látod majdnem mindenkinek bejössz.

2012. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem jó. Nem szeretem a kockás hasat, szóval érthető. Még javasolnám a mell- és karizom fejlesztését, aztán jó lesz :)

19L

2012. jan. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én ezt az alkatot szeretem soksok tetkóval, de az már más dolog:D
2012. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egész jó kis testet ki lehet ebből hozni, a melled mondjuk nem is létezik, a hasad meg puha, de edzéssel és megfelelő étrenddel teljese jó lesz.
2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. irtam h nem régóta edzek, a hasam annyira nem puha csak még van rajta azért olyan ami nem kéne. mellemre jobban figyelek mert az nagyon elmaradott

összegezve szerintetek nem olyan rossz, de elég plöttyedt vagyok

2012. jan. 6. 17:51
 18/27 anonim ***** válasza:
Mindenre eddzél, mert csak úgy lesz arányosan izmos tested! Lábra is! Ne hallgass azokra, akik szerint csak a mellizmodon meg karodon kéne változtatni. A végén úgy fogsz kinézni, mint valami gnóm:D Úgyhogy, hajrá tesó, ne add fel. 1év és jobb lesz :)
2012. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ne csinálj kockahasat:S Ismertségi körömben elég kevés lány van, aki megőrül érte. Pocipártiak vagyunk többen:)
2012. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 skate girl ***** válasza:
nekem nem nagyon jön be, de nem is olyan rossz. kicsit gyúrjál még, mert elég nyeszlett vagy....
2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!