Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek ez a...

Lányok! Szerintetek ez a felső test milyen?

Figyelt kérdés

Nem írom rá azt, hogy szerintem rossz mert akkor majd jönnek, hogy ne legyek elkeseredve stb. , ha meg a jót írom akkor nyilván az lesz, hogy mire vagyok büszke? Szóval lányok a véleményetekre lennék kíváncsi, van ahol feszítem valami izmom, ha nyáron a strandon meglátnátok mondjuk akkor lenne ami megfogna? Hozzáteszem ezek a képek reggel készültek, szóval ha eszek a hasam nagyobb..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

16F


2012. jan. 5. 20:58
1 2 3
 1/27 mus musculus ***** válasza:
Olyan, mintha 3 kép ismétlődne. Amúgy szerintem okés, ennél izmosabb nem kell.
2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kis fiatal vagy még :) éretlen. térjünk vissza erre a kérdésre mondjuk 3-5 év múlva addig is sportolj, edzz jó lessz az :)
2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Miféle izmot feszítesz? XDD
2012. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nagyjából a 2. válaszadó véleményét osztom. Felnőtt férfinál ez a tök átlag, semmi különös kategória, de 16 évesen elég jó. A melledre dolgozhatsz kicsit többet.
2012. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel, szerintem jó. 17/L
2012. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
szerintem meg dolgozz a testeden de amugy nemrossz ;) 16F
2012. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
semmiféle izmot nem látok.. nagyon vékony vagy. alaktalan, lapos, deszka.
2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem ez már túl izmos/kövérkés, bocsi. Ha laposabb lenne a hasad meg a mellkasod és vékonyabb a karod, jobb lenne. De rám ne hallgass, az izom ami tetszik a csajoknak :)
2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem rossz, minden maradhat így, csak a melledre dolgozz egy kicsit és tökéletes leszel!
2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nah, tudom hogy a mellkasom elég "izomtalan" , fektetek is rá nagy hangsúlyt az edzéseknél, de még nem edzek olyan régóta, viszont egy kis változást már látok.
2012. jan. 5. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!