Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neha undorodtok a sajat...

Neha undorodtok a sajat külsőtöktől? Vagy van hogy tök szépnek érzitek magatokat? Nálam e 2 váltakozik

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 11:45
1 2
 1/14 LadyLee ***** válasza:

Sosem undorodom, nem vagyok benne biztos, hogy az normális.


Néha szimplán csak nem érzem magam annyira magabiztosnak, szépnek, máskor meg abszolút. De undorodni sosem undorodok.

2011. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordul,az ember mindig máshogy néz ki.Más,ha fáradt,vagy kialussza magát,a stressz nagyon sokat árt,külsőleg és belsőleg is.Akkor a legszebb az ember,ha boldog.
2011. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mindenki így van. :)

Néha sírni tudnék, hogy hogy nézek ki?? Máskor meg mondjuk épp csinosnak érzem magam. Az a vicc, hogy, amit az ember érez, annak "kisugárzása" van, és általában mindenki más is úgy látja, ahogy én...

Gyakrabban kéne csinosnak tartanom magam. :)

2011. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy brutális császármetszéses heg van a hasamon, ami frontérzékeny. Mindkét bokám műtve van, undorodom a hegektől.
2011. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálam is pont így van, ahogy írod. Néha kimondottan elfog a hányinger ha tükörbe nézek, és szívem szerint olyankor ki se mozdulnék az utcára és egész nap tök rosszul érzem magam. Van olyan is hogy nagyon meg vagyok elégedve a külsőmmel, az olyankor tök jó, én is jól érzem magam. Pedig tulajdonképpen mindig ugyanúgy nézek ki..
2011. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindig undorodom magamtól.
2011. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én iszonyú ronda vagyok, ezért ritkán nézek tükörbe. De ha meglátom magam, elszörnyedek, hogy lehet valaki ennyire ronda. Szépnek még nem láttam magam, sajnos.
2011. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Undorodni egyszer undorodtam magamtól - vesegyulladással fetrengtem otthon és annyira rosszul voltam magas lázzal, hogy napokig nem vitt rá a lélek, hogy a "hideg" víz alá álljak. Na, akkor volt egy szagom...lázas izzadás, pfúj.


Egyébként maximum olyat szoktam megállapítani, hogy edzenem kellene valamelyik testrészemre, de komoly bajom nincs a külsőmmel.

2011. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Örök igazság: úgy nézel ki, ahogy érzed magad, és ezt nem csak te, hanem mindenki más is látja.
2011. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nálam is e 2 keveredik.nálam amúgy ez nagyrészt a frizumtól függ.
2011. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!