Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőmnek sokszor sokan...

Barátnőmnek sokszor sokan mondják, hogy mehetne szépségversenyre, de ő nem akar. Viszont én erre felbátorodva úgy gondoltam, hogy megpróbálom, hátha bejutnék. Szerintettek mennyi esélyem lenne?

Figyelt kérdés

Mindenki csak azt mondja,hogy próbáljm meg,de senki nem biztat igazán.Ilyen csúnya lennék?

[link]



2011. dec. 27. 11:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
abszolút nem vagy szép, bocs. a buli, az egy másik dolog. lehet, hogy olyan a viselkedésed, hogy odajönnek.
2011. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és szerintem nagyon szép vagy. Egy félig francia barátnőmre emlékeztetsz karakterileg, képen nem nézel ki annyira jól, de szerintem élőben ez ütős külső, nem átlagos.
2012. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Lány vagyok én is és szerintem sem vagy csúnya..:) Nyugodtan menjél szépségversenyre ha úgy tartja kedved.. ott úgyis mindenkin általában egy rakat smink van és a hajuk és megvan csinálva meg van műhajuk stb.. szal úgy már te is mindjárt oda való lennél szerintem ha neked is megcsinálják a hajad és kisminkelnek stb.. Kérd meg erre pl. a barátnődet a sminkelésre a hajaddal meg tényleg kezdjél valamit mert nem valami előnyös számodra.
2012. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
19.40 vagyok.. a nagyképűséged is megvan hozzá csak úgy mellékesen..:P
2012. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
[link] Hasonlítsd már össze magad ezzel a lánnyal.. Nem vagy csúnya de a szépségversenyzéshez viszont igen.. már bocsi. Oda az olyan babaarcú lányok mennek.. Te neked meg semmi közöd nincs a babaarchoz.. A szépség versenyzéshez ronda vagy.. (Amugy tudom , hogy egy kicsit késő a kérdés... Szal voltál a versenyen.?. ha igen hanyadik lettél?)
2012. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Ha szépségversenyre nem is, de modellnek elmehetsz szerintem. Karakteres arcod van, annyi hogy találd meg a megfelelő arcikefejezést. Gyakorolj tükörben:)
2012. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!