Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátnőmnek sokszor sokan...

Barátnőmnek sokszor sokan mondják, hogy mehetne szépségversenyre, de ő nem akar. Viszont én erre felbátorodva úgy gondoltam, hogy megpróbálom, hátha bejutnék. Szerintettek mennyi esélyem lenne?

Figyelt kérdés

Mindenki csak azt mondja,hogy próbáljm meg,de senki nem biztat igazán.Ilyen csúnya lennék?

[link]



2011. dec. 27. 11:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Sötétben lehet nem látszik az orrod. Vagy kihívóan öltözöl, viselkedsz, táncolsz. Vagy látszik rajtad, hogy könnyű eset vagy.
2011. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Múltkor azt mondta rám egy pasi,hogy én vagyok a legszebb a discoba és nem volt sötét.Van a barátnőm,akire mondják,hogy szép,de mégis nekem van sikerem mindenhol.Csak nem vagyok akkor csúnya!köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 27. 13:06
 23/36 anonim ***** válasza:
nem vagy csúnya, de nem szépségversenyre való.
2011. dec. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Ahol az első kép készült, ott lakom nem messze :D Amúgy szerintem nem vagy szép, ne haragudj.
2011. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felesleges törnötök magatokat, mert ugy sem fogjátok vele megértetni, hogy a szépségversenyeken résztvevők és aközött hogy valaki félrészegen odamegy hozzás egy buliba és azt mondja szép vagy mert meg akar fektetni van különbség. egy egy sarkított verzió, de talán így megérted
2011. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a fiúk azért téged szólítank le,mert aki nem olyan különleges azt könnyebb megszeretni,mint azt aki valamiben eltér az átlagostól.Nálunk is így van.A barátnőm sok fiúnak bejön,de elég egyszerű az arca(ami nem feltétlenül csúnya)az enyém pedig némiképpen eltér az átlagostól,és nem is tetszek annyinak.

De te ne menj szépségversenybe,mivel ahoz ronda vagy.És az orrod is óriási.Szerintem ezek ellenére is jelentkezni fogsz,de majd belátod hogy igazunk volt.

2011. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Muti a bnőd!
2011. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Nem rakok fel másról képet,mert kitiltanak érte.Bocs.Köszi mindenkinek a válaszokat.
2011. dec. 27. 17:25
 29/36 anonim ***** válasza:
Ha egyszer teszed ki, attól még nem tiltanak ki, csak figyelmeztetnek.
2011. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Szerintem nem csak azert nem illesz szepsegversenyre, mert nem tokeletes az arcod, hanem azert mert tul bekepzelt vagy:).....nezz szembe magaddal, ha nem akarod hogy majd az elettol tudd meg h mennyire magass az onbizalmad
2011. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!