Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az álmaimért?

Mit tehetnék az álmaimért?

Figyelt kérdés

Na,ez is eljött végre,hogy odáig vetemedem,hogy egy fórumra írom le a problémámat...mind1.

Először is,már biztos a könyökötökön jön ki ez a téma,de ha nem baj,én is ugyanezt a problémát vetem fel a saját szemszögömből.Tehát a problémám az,hogy nem nézek ki úgy,ahogy szeretnék.A mai világban eleve nehéz érvényesülni a sok szép modell és magyar lány között,de sajnos én még az átlagnál is nehezebben viselem ezt.Egyszerűen nem tudom elfogadni,hogy ilyen rusnya testbe születtem.Pedig komolyan próbáltam vhogy megszeretni,több embertől is tanácsot kértem,de nem megy.Úgy érzem,hogy ami kívül vagyok,az nem én vagyok,és hogy megérdemelném,hogy sokkal szebb testem legyen,hogy azt mutassa a külsőm is,mint ami belül vagyok.Tudom,hogy ez hülyeség,de ez van.Hőn dédelgetett álmom,hogy egyszer úgy nézzek ki,mint ez a nő:

[link]

Igen,tudom..ez egy merész álom,de mindenkinek vannak álmai és nekem ez az és én nem akarom feladni azt,amire vágyom,mert az olyan,mintha feladnám önmagam,az életem.Mellesleg,köztem és eközött a nő közt annyi hasonlóság van,hogy mindkettőnknek barna a haja és a szeme,meg a barnás bőr meg kb. hasonló a testsúlyunk.Azon töprengem nagyon sokat,hogy esetleg a plasztikai műtét segíthetne,hogy megvannak-e azok a vonások,amiket formálva hasonlíthatok-e erre a színésznőre.Nagyon gyakran érzem emiatt rosszul magam,tulajdonképpen nem is érzem magam nőnek. És ha a műtétek tényleg segítenek,azt sem tudom,hogy kerítek elő annyi pénzt.Mire tisztességes munkával megkeresek annyit,akkora leszek vagy 27 és már akkor kezdek vénülni.

Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.Persze 100 %-ra biztosra veszem,hogy a tipikus hippi szöveget fogom olvasni...


16(L)


2011. dec. 23. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Istenem te szerencsétlen, inkább fogadd el magad.

Az ilyen akaratgyenge, nyomorult emberektől ilyen sehova tartó a világ, mint te...

2011. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne akarjál már tök ugyanúgy kinézni mint más! 1. lehetetlen 2. miért akarsz vkit leutánozni? az már nem te lennél..
2011. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Légy ápolt(köröm, haj, bőr), sminkelj, használj vonzó parfümöt, vegyél csinos, nőies ruhákat, a hajaddal menj el egy fajin fodrászhoz(ne sajnáld rá a pénzt), ő tökéletesen megmondja neked, milyen szín és forma kell ide.

Olvasgass beauty blogokat, és polymurit, lopj ötleteket róla.Ha mindent megteszel hogy szép legyél, akkor minimum a szándékot fogják értékelni.

Én sem vagyok egy tökéletes, modell alkat, mégis.

Figyelek magamra, adok magamra, és van férfi akinek tetszem.

Ha itt síránkozol ahelyett, hogy tennél valamit érte, hogy úgy, vagy jól nézz ki, nem fog semmi változni.

2012. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De teszek érte...jól öltözködöm(szerintem),sminkelem magam,a hajam meg most igaz nem valami fain,mert épp növesztem,és ezért nem nagyon sütöm meg vasalom,de azért ápolom mindenfélével.A rohadt nagy igazság az,hogy végigcsinálom ezt mindennap,de tulajdonképpen felesleges.Ez a nagy hajsza csupán 1 fokkal javít a külsőmön.

---------------------------

Akaratgyenge?Nyomorult?

Igen,te 100 % h pasi vagy.Tudod,ha te is nő lennél és nem tartoznál azok sorába,akik szarul néznek ki,akkor te sem éreznéd jobban magad.Mert ha ebben a cipőben jársz,mint én, nem is kezelnek igazi nőként.De feleslegesen koptatom az ujjam,hisz az ember olyan lény,ami nem érti meg a másik ember baját,csak ha olyan helyzetbe kerül.

2012. jan. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!