Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változzam? Mit tehetnék?

Hogyan változzam? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Hát...a helyzet elég komplikált.

10-es, 16 éves lány vagyok. Jó tanuló, a többiek strébernek tartanak de nem érzem magam annak.

Az a bajom, hogy bár 16 éves vagyok, mégse nézek ki annyinak, max. 13-14-nek. :(

Alacsony vagyok, melleim szinte nincsenek, az arcom is nagyon gyerekes. Ez eddig tetszett is, mivel úgy voltam vele, hogy majd idősebb koromban meg épp hogy sokkal fiatalabbnak fogok kinézni, mint a kortársaim.

Mostanra viszont már nagyon zavar...nem tudom mit tehetnék.

Szeretném, ha nem 14 évesnek néznék ki, hanem annyinak amennyi vagyok. Mostanában ennek érdekében magassarkú csizmát hordok és festem is magam, de úgy érzem ez nem én vagyok. Nem érzem magam 16 évesnek, nincs önálló gondolkodásom, mindjárt felnőtt leszek, de nem érzem úgy, hogy meg vagyok rá érve...másoktól függök, a szüleimtől.

Mit tehetnék, hogy egy kicsit önállóbb legyek, és hogy kicsit érettebb legyen a gondolkodásmódom és így hátha kicsit "fejlődöm" testileg is?!


Ui. nem járok bulizni, minden délután itthon vagyok, tv-zek, laptopozok, netezek, rászoktam a cigire is, hogy hátha kicsit felnőttebbé válok..



2011. dec. 12. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

mindjárt felnőtt, akkor én? nemsokára 18 leszek és a szüleimtől függök, kit érdekel?

járt egy csaj az osztályomba, nagyon kis aranyos volt, bár már 18 is elmúlt, mindig fel kellett mutatnia a személyijét, de őt ez nem zavarta

[link]

2011. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

először megsajnáltalak, de mikor odaértem, hogy a cigitől felnőttebbé válni...

hát akkor tényleg egy 13 éves szintjén vagy...

2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már bocs de ha cigizel akkor nem is fogsz nőni. ennyi az oka... mekkora agy vagy 16 éves létedre. pff..
2011. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!