Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Semmi mellem nincs. Mit tegyek?

Semmi mellem nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi mellem nincs. De komolyan mintha lapos lenne de semmit se lehet rajtam fogni... 16 éves lány vagyok.van pasim de ha arra kerül a sor h levegyem a felsőm akkor ha meglátja hogy nincs semmi??mi lesz? :'(
2011. dec. 22. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
semmit. vannak olyan melltartók amik a 12-13 éves lányoknak valók akiknek elkezd nőn a melle de még nem nagy . na vegyél olyat és akkor úgy fog tűnni mint ha lenne egy kicsi.
2011. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát felsőn keresztül is látszik,hogy van mit-e fogni vagy nincs,gondolom észre vette már,ezért szerintem nem fog veled szakítani (gondolom erre gondoltál)
2011. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy és hány kiló? Lehet, hogy azért nincs melled, mert túl sovány vagy, vagy csak későn érő típus. Van olyan ismerősöm akinek 18 éves korára kezdtek nőni a mellei.
2011. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

161 cm és 55 kiló. olyan közepes alkatom van..jo alak formás nagy popo..de a mellek? :S áááh.. a barátom már annyira szeretné csókolgatni.de nem lesz mit :'(

2011. dec. 22. 17:58
 5/8 A kérdező kommentje:
szégyellem a melleimet!!
2011. dec. 22. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Vegyél egy vastag piros filcet, s rajzolj nyilakat a mellbimbód irányába. Hát, ha akkor megtalálja a csókolgatni valót. Ha meg nagyra vágyik, ott a popsid.
2011. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
woah... én is 161cm vagyok és csak 51 kg, de szeretnék 8 kg-ot fogyni... viszont nekem is csak kb annyi mellem van hogy az a-st sem tölti ki (kb 0.75 cm van a melltartó és a "mellem" között) és nekem nem is fog nőni... (genetika ugyebár) de szerintem így is észrevette... úgyhogy nem kell parázni... de hogy érted hogy levedd a felsőd??? csak nem le akarsz vele feküdni 16 évesen???
2011. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem akarok lefeküdni vele! csak petting...de 2 napja levettem és nem szolt semmit..csókolgatott.azt mondta neki olyan vagyok amilyen.tökéletes..kivánja minden porcikám :$
2011. dec. 29. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!