Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A keresztszüleimtől két...

A keresztszüleimtől két háromszögalakú bikinit kaptam a szülinapomra. Csak az a baj, hogy semmi mellem sincs, és elég rosszul néz ki rajtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most május végén volt a szülinapom, és a keresztszüleim pár napja adták oda az ajándékot. Két bikinit meg csokit adtak.

[link]

Ilyesmik... az egyik fehér a másik meg rózsaszín csíkos, nagyon szépek meg minden de nekem még annyi mellem sincs mint a képen látható csajnak, és elég gázul néz ki:S Rosszul is érzem magam benne. Persze amikor nekik megmutattam mosolyogtam meg úgy mutattam mintha tetszene, de igazából nem...

Nem hiszem el miért nem kérdezték meg inkább hogy mit szeretnék? Vagy adtak volna pénzt...

Most mit csináljak ezzel a két fürdőruhával? :\

16/L


2011. jún. 5. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Add el valamelyik barátnődnek.Minek tartogatnád a szekrénybe.
2011. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!