Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fogynom kéne, de...

Mit tegyek? Fogynom kéne, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval 159 cm vagyok és 49-51 (állapottól függ) kiló... és nagyon dagadt...

a hasam (köldökömnél) 70cm, ott a szélesség kb 10 cm (szélesség: ha a hasam két oldalsó részét kivetítem és annak a távolságát veszem)


lábam: a) térdnél: 30 cm

b) ott legfelül 50 cm

c) comb közepén: 45 cm

d) vádli: 33 cm


a derekam: a köldök alatti kb 5 cm-vel: 71 cm

fenék: 86 cm


főleg hasról kéne, de a tokát, meg a vábamat is... valami jó ötlet??? mert nincs időm nagyon sportolni... de valami otthoni gyakorlat vagy ilyesmi???

előre is köszönöm!


2011. dec. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első állításod megbukik. Nem lehetsz nagyon dagadt. A legegyszerűbb edzés a gyaloglás. Gyalogolj minden nap 1 órát kissé sietős tempóban. Jó a szobabicikli, ellipszis tréner is, ha van. Étkezésnél kerüld az édességeket, a zsíros ételeket. Egyél sok napi legalább 300 gramm zöldséget.
2011. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha... nagyon köszönm!!!! tényleg... :D most is nagyon sok zöldséget nagy gyümit eszem, mert nagyon imádom azokat... és mostanába ha csipszet eszem, már nem esik olyan jól, mert.. nem tudom... utána bűntudatom lesz... meg az íze sem annyira jó... viszont a teáról nem bírok leszokni... az baj??? mert most nagyon sokáig fent vagyok éjjel (tanulok) és kell valami ami életben tart XD szóval a gyaloglás egész jó ötlet... majd megpróbálom megvalósítani... :D
2011. dec. 9. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Vitázok veled. A csipsz nagyon jóízű. Pontosan ezért zabálja őket az ember, mert a mindenféle ízesítőktől olyan intenzív ízélményt adnak, amit a természetes ételek nem-igen. Viszont rengeteg zsír és szénhidrát van benne, észre sem veszi az ember, és belapátol 500 kalóriát (ez kb. 100 gramm csipsz). Szóval jól teszed, ha kerülöd. Sajnos a gyümölcsök között is vannak energiadúsabbak, például banánból ne egyél meg napi egy kilót. Viszont almát, narancsot nyugodtan fogyaszthatsz.
2011. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, a tea. Azt nyugodtan ihatsz, ha nem teszel bele cukrot. Az viszont baj, ha nem alszol eleget.
2011. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, régen a csipsz még jó volt nekem, de mostanában valahogy... nem tudom... leszokhattam róla mert most ezelőtt is vagy 6 hónapig kerültem ezeket... :D a teába meg megpróbálok akkor nem tenni cukrot... mert most rengeteg cukorral iszom (kb 1 púpos teáskanál/250ml-300ml) :S szóval majd megpróbálom... de nagyon köszönöm!
2011. dec. 9. 17:27
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igen, most mandarinból eszem sokat, a banánt nem szeretem... :D de még egyszer köszönöm!
2011. dec. 9. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
159 centidhez, 50 kilóddal tökéletesen nézel ki valószínűleg! Ne legyél mai, anorexiás liba!
2011. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!