Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy meg csináltathassam ezt a pc-t? Igazából nekem ez kellene karácsonyra. Link:

2011. dec. 7. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább gondolkodj el ezen még 1-2 évet. Ha ennyi idő után még mindig jó ötletnek találod, akkor kérdezd meg a szüleidet. Amúgy, jóllehet ki tudod venni, de nyoma marad, és nem túl szép látvány egy lyuk a szádnál, esetleg heg :)
2011. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is egy kissé ellenző véleményt írnék. 12 évesen szerintem fiatal vagy ehhez.

De tudom mire gondolsz, én 14 vagyok é gondolkodtam már pc-n. Végül anélkül gondoltam meg magam hogy a szüleimmel beszéltem volna. Ha jobban bele gondolsz, néhány év múlva inkább átok lesz mint áldás. Nagyon sok helyen nem alkalmaznának majd piercinggel... és el is fertőződhet. lehet hogy korai még ezen filózni, de jobb ha következetes vagy.

ha mindenáron akarsz valamit, lövess inkább 1-2 plusz fülbevalót. nekem az egyikben 2, a másikban 5 db van.. nem fáj annyira, és könnyen összenő ha megunod.:)

2011. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 majomajom ***** válasza:
es ez UNDORITO
2012. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 majomajom ***** válasza:
17 eves vagyok...és ez a velemenyem
2012. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!