Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy meg csináltathassam ezt a pc-t? Igazából nekem ez kellene karácsonyra. Link:

2011. dec. 7. 14:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

12,5/L

tudom elég fiatal vagyok de bármikor ki tudom venni ha akarom : D

2011. dec. 7. 15:01
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább barbie babát kérj..undorító ez ,de komolyan:S
2011. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jó. elhiszem hogy mindenkinek más az izlése, de légyszi olyan válaszokat irjatok ami hasznos is..és utálom a barbie már kb. 5 éve szóval... -.-
2011. dec. 7. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha normálisak a szüleid, akkor még pár évig sehogy, de valószínűleg én is sírva röhögnélek ki, ha meglátnálak. Tudom, hogy nem kritikát kértél, és bocsi, de kajak nem 12 évesen kéne ilyet csináltatnod. Ráadásul elég hülyén néz ki. Most még nem hiszed el, de majd később rájössz, hogy legalább ennyire néznél ki idiótán: [link]

12/L

2011. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az én gyerekem lennél, én sem engedném meg. 12 évesnek minek kell piercing? Ráérsz még bőven játszani a nagylányt.
2011. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kicsit gondolkodtam rajta.. lehet hogy ténleg fiatal vagyok hozzá :// de azért köszi,hogy meg mondtátok az igazat. :)
2011. dec. 7. 15:34
 7/14 A kérdező kommentje:
És utolsó válaszoló:Nem szoktam meg játszani magam ;)
2011. dec. 7. 15:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon még szerintem se csináltass.. :)
2011. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
végülis a te dolgod én a szüleimet meg se kérdeztem 15 évesen amikor köldök piercinget csináltattam és tavaly se amikor henna tetkót a csípőmre előröl... nem haragudtak az én testem. de ilyen emos f@aszságot sose csináltatnék
2011. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ma már teljesen már világ van, ma már nem is tűnik fel h egy 12éves lányon pc,esetleg más egyéb dolgok vannak :)) nekem megengedték az ínyféket, pedig 13éves vagyok. :)) szerintem ha tényleg szeretnél, akkor beszéld meg velük, semmikép se titokba csináld.:)) viszont ez pc fajta tényleg kevés embernek áll jól :)
2011. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!