Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti melyik parfümöt...

Fiúk! Ti melyik parfümöt választanátok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Meg szeretném lepni a barátom egy parfümmel,de nem tudok dönteni az alábbiak közül:

[link]


[link]


Ti melyiket választanátok?

Lenne még egy kérdésem.A parfüm mellé mennyire lenne hasznos ajándék egy mamusz?Vagy ez nagyon rossz ötlet?:)


2010. dec. 9. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Atyavilág milyen drága:D nah nekem ilyen nem lesz:/ :D


Megkellene szaglászni milyen illatú így nem tudok segíteni. Függ attól h a barátod milyen karakter. Azt vedd amelyiket jobban eltudod képzelni rajta vagy amelyik hasonlít az eddigire.

2010. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet a mamusz:D hideg van már most jön a tél igazán
2010. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kéket választanám, és szerintem elég bőven a parfüm! De a mamusz is aranyos! ja, nem baj, ha válaszoltam? Lány vagyok. De a pasim nyilatkozta a kéket! Azt mondja a mamusz helyett pedig jöhet a forró ágy :D Na megyek is... ;)
2010. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos illatmintát nem találtam a neten,ezért várnám olyanok válaszát is akik ismerik valamelyiket/mindkettőt;D

Köszönöm az eddigi válaszokat,még annyi lenne a kérdésem,hogy ha esetleg veszek egy mamuszt is akkor inkább nagy,figurás,szőrös vagy szolidabb,normál mamusz?

2010. dec. 9. 16:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja!És nem baj,hogy válaszoltál természetesen;)
2010. dec. 9. 16:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam előbb h írjam e azt is hogy ha nem tizenéves akkor nem biztos h Disney set kellene:D valami felnőtesebbet de aranyosat:)
2010. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne interneten akarj parfümöt választani. Menj be egy boltba,szagold meg és amelyik jobban tetszik, azt vedd meg. Nekünk is elég nehéz erről nyilatkozni,ha nem ismerjük.

Szerintem a mamusz nem rossz.

2010. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezt az illatod nem tudom,eddig nem nagyon használtam parfümöt,hanem inkább dezodort.De kijöttek az új playboyos parfümök/dezodorok és elég jók.Viszonylag nem drágák és tényleg jó az illatuk.

A másik,tényleg ne neten vegyél ilyet hanem boltba,ott tudsz olyat választani amit tetszik

2010. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem netről rendelném,már kinéztem a boltba,csak nem tudok dönteni a kettő közül.Az lenne a legjobb ha Ő választaná ki,de az úgy már nem meglepetés :(

Igen,most utoljára pont Playboy volt neki,de épp fogyóba van:)

Köszönöm a válaszokat,ha valaki még idetévedne azért írhat még;)

2010. dec. 9. 16:41
 10/15 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy nem megy e el veled parfümöt választani..te szétnézel és mondd meg neki hogy szólsz ha találsz valamit ,addig ő is szétnézhet!Figyeld ki hogy melyik tetszik neki nagyon és azt vedd meg!

És te is szólj néha közbe hogy találtál egyet!Ha visszatér ahhoz amit már megnézett,akkor tuti az kellene neki:)!!Én csináltam már ilyet és bejött!Jah,végül vegyél valami olcsó sampont vagy tusfürdőt hogy lényegében ezért is jöttél meg te is szét szerettél volna nézni!:)

2010. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!