Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon ez igaz, vagy megpróbáln...

Vajon ez igaz, vagy megpróbálnak átverni?

Figyelt kérdés
1 héttel ezelőtt leszólítottak a Nyugati-aluljáróban, hogy szeretnék-e fotómodellkedni. Megadtam az e-mail címemet, amire küldtek egy tájékoztatót: Attractive Girls Selection. Fotós: Máthé Szabolcs, telefonszám és egy képmelléklet. Paramétereket és telefonszámot kért tőlem. Utána egyeztettünk, hogy mikor és hová menjek. Buta módon, csak az egyeztetés után, de még találkozó előtt jutott eszembe utánanézni az egésznek: Google nem adott ki találatot arra, hogy Attractive Girls Selection, illetve a mailt vipmailes e-mail-címről kaptam, vagyis még saját honlapja sincs (nincs lefoglalt domain hozzá), a fotós nevére rákeresve sem találtam semmit (illetve az ő nevére találatként fotografikus és kameraman nem jött ki). Ez így mind okés, csak későn voltam okos. :( Valaki tud róla valamit, ami megerősit abban, hogy ez átverés, vagy épp ellenkezőleg, megbízható? Köszönöm.
2011. nov. 12. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem is mindenképp gyanús.hagyd a francba.
2011. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést, távol tartom magam tőle...
2011. nov. 13. 16:41
 13/17 anonim válasza:
Én vagyok az a fotós, aki "leszólította" az illető hölgyet a Nyugati aluljáróban. Elküldtem az e-mail címére egy rövid, általános tájékoztatót és egy szet-kártyát fotókkal. A szövegben benne van az, hogy a regisztráció és a próbafotózás INGYENES! Ennek tudatában nem értem, mire gondolt akkor, amikor a hitelességről beszélt. Nyilván el kellett volna jönnie a megbeszélt találkozóra és akkor személyesen kérdezhetett volna tőlem bármit a fotózási lehetőséggel kapcsolatban. TŐLEM - nem pedig az internettől! Minden információ a személyemben összpontosul. Ráadásul megadtam a mobilszámomat, felhívhatott volna, ha kétségei támadtak. Ez a történet valójában az ő alaptalan félelmeiről szól, nem pedig a bizalomról. Nem kell, hogy megbízzon bennem, én se bízom meg senkiben. De egy személyes találkozó, egy megbeszélés bármely nyilvános helyen (plázában, kávézóban, akárhol), vagy egy castingon való részvétel nem jelent semmilyen veszélyt. Fényes nappal, nyilvános helyen, köztéren mi bántódás érhetne??? Non-szensz az egész. A hitelrontás jogi kategóriáját súrolja...
2012. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Mellesleg büszke vagyok arra, hogy nem vagyok benne a Google kereső-programjában. Nem akarom, hogy bárki, számomra idegen ember a tudtom nélkül nyomozzon utánam.

A "leszólítás" pedig nem más, mint DIREKT MARKETING.

Tanítják főiskolákon, egyetemeken (pl. BKF).

A direkt marketing lényege: személyesen szólítjuk meg a célközönséget, jelen esetben a 16-23 közti korosztályt.

A személyes találkozó, az első benyomás, és a kölcsönös szimpátia fontos... az élet minden területén...

2012. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Dóri, téged már akkor se fotóználak, ha sírva könyörögnél és fizetnél érte - fotózzon téged a HALÁL! van helyetted 100 másik!
2012. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Furcsa, hogy értelmetlen kérdéseket teszel fel, és számodra ismeretlen emberek véleményére támaszkodsz, ahelyett, hogy meggyőződnél az igazságról - a puding próbája az evés, nemde? Mellesleg minek adtad meg az e-mail címedet, ha egy beszari alak vagy, aki túlaggódja magát a semmin? Erre válaszolj, ha tudsz!!!
2012. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ja, hogy hallgatsz, mint szar a fűben? Kussolsz gyáván? Szerencsétlen féreg! Húzd le magad a wc-n! Oda való vagy!
2012. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!