Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A babás arcvonások idővel...

A babás arcvonások idővel eltűnnek?

Figyelt kérdés
elég kerek arcom van, hozzá nagy szemeim, kissé babás :) és már 18 vagyok, fog ez változni?
2011. okt. 5. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg az arcod pár év múlva nem lesz anyira kerek, de a szemed nem hinném hogy változna.
2011. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, persze én is inkább az arcomra gondoltam, a szememmel nincs is probléma..:)
2011. okt. 5. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenkinél tűnnek el ezek a vonások teljesen...ha olyan típus vagy,akkor max halványodhatnak a babás vonások,eltűnni szerintem nem fognak,ha eddig nem tűntek el...
2011. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
úgy vettem észre, hogy nem. örülj neki.
2011. okt. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy eltűnnének. Én 22 vagyok és szintén babaarcú. Szerintem ez egy nagy áldás. Fiatalossá teszi az arcot, így még idősebb korodban is letagadhatsz majd pár évet, ha szerencséd van. :) Szóval az előzőhöz hasonlóan azt mondhatom, hogy örülj neki! :)
2012. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!