Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5 nap alatt eltünnek a pattaná...

5 nap alatt eltünnek a pattanások ha eszem és kenem is élesztővel + egyébb kencék?

Figyelt kérdés
19L
2011. szept. 27. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mennyire vagy pattanásos. Én 23 éves vok, de már olyan 14éves korom óta szenvedek velük -_- Pedig általában szép csajnak tartanak, de ettől tiszta önbizalomhiányos vok :S

Szval én sok mindent kipróbáltam már, a drága kencékből szinte 1sem vált be, egyedül talán az élesztőtől lett szebb a bőröm. Meg volt 1kenőcs, amit bőrgyógyász írt fel, attól teljesen el is múlt. De ahogy nem kenem, vissza is jön -_-

2011. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi a neve a kremnek?
2011. szept. 27. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Skinoren. De csak vényre lehet kapni :/

Sajnos én már 1ideje nem kenem, de asszem olyan 4ezer körül volt.

2011. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi.
2011. szept. 27. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit ^^ :)
2011. szept. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 nap alatt semmi csoda nem lesz. Ha happening lesz, akkor még most menj el kozmetikushoz, a nagy napra kenj fel sminket, ennél többet nem tehetsz.

Ha minden vacakkal most kened el kenni magad, akkor még kiderülhet, hogy allergiás vagy valamelyikre, vagy a túl sok kencézéstől kiszárad és kipattoga bőrőd, és rosszabb lesz, mint előtte.

Hossszabb távra megoldás a bőrgyógyász, de skinoren és társai krémek se tesznek csodát, sőt, az első hónapban sokszor csak rontanak a helyzeten (és marha drága a legtöbb és tényleg max addig hat, amíg kened, én már túlvagyok több fajtán is, és még nem láttam a nagy csodát sajnos :S De tesómat elég szépen helyretették... két évre legalábbis).

Az élesztő nem rossz, de ez a dózis kicsit sok lenne. Ha pedig találkoztál már gombával magadon életed során, akkor pláne csak érzéssel, mert olyankor inkább nem javasolják a használatát, felszaporítja a gombát, vagy mi.

Szóval ha tényleg nagyon fontos az 5 napos terv, akkor kozmetikus meg smink, ha még piros foltos maradna a fejed. :S Utána jöhet a többi, hátha nálad beválik!

2011. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Skinoren bevallt. ha nem kentem, akkor sem jöttek vissza a pattanasok. neha egy-egy jött,de akkor azt megint bekentem.

PLUSZ, és szerintem ez a lényeg, vettem bioptron lámpát, és minden este és reggel lámpázom az arcomat. Reggel rövidebb ideig, de este pl. tvnézés közben van, hogy másfél óráig is. Soha nem volt még ilyen szép a böröm.

Elötte az élesztöevést is probaltam de annak nem volt látható eredménye. még mindig eszem, de a B-vitamin tartalma miatt, es nem annyit, mint régen. szoval: Skinoren (nögyógyász is felírja amúgy) és a Bioptron lámpa kombinacio jo lehet. Javaslom.

2011. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 nap alatt valóan nem lesz csoda. De komolyan nem értem azokat az embereket akik "mindent kipróbáltak már de semmi sem hatott" és még minig nem mennek el bőrgyógyászhoz! Ha valaki hát akkor én megszenvedtem velük, nagyok is voltak, nyomkodtam is őket, hegek is maradtak. Egy ideig ezt csináltam, majd kipróbáltam mindenféle neves krémeket, tonikokat amik szintén nekem sem használtak (akármilyen drágák is voltak) Majd elmentem bőrgyógyászhoz és kiírt nekem egy gyógyszert (Aknenormin 5000ft) Az első hónapban elmúlt az összes pattanásom, meggátolta az újak jelentkezését,( még mezesz előtt is!!!)A másodk hónap felénél pedig már a hegeim is eltűntek, nem volt többet zsíros a bőröm, mert helyre állította a túlzott faggyútermelést, és 9 hónap múlva abbahagytam a szedést. Azóta eltelt egy év, olyan a bőröm amiről állmodni sem mertem volna, és bizony egy pattanás nem sok, de annyi nem jelentkezett. BŐRGYÓGYÁSZHOZ, ne pedig otthoni patikával próbálkozzatok, mert egyik sem hat...
2011. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: az aknenormin és társai szép és jó... de mivel elég csúnya mellékhatásai és következményei tudnak lenni, ezért csak nagyon súlyos esetben írják fel. Nekem pl sosem volt szép bőröm, de kencéken kívül mást nem hajlandóak felírni, mert nem olyan súlyos a helyzet (nekik biztos nem XD).
2011. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!