Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz (milyen arcvonás...

Mi kell ahhoz (milyen arcvonások) hogy jól álljon a hosszú haj? Fiúnak

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Olló. Aztán amit levágtak, eladhatod parókának. Egy fiúnak nem áll jól a hosszú haj. Homós. Max. ha göndör vagy hullámos a haja, akkor megszedve még jól állhat, de az is csak akkor, ha a leghosszabb tincs a válláig ér. Kivételt képeznek az indiánok. Náluk ez megszokott és nem lesznek tőle nőiesek. Főleg, mivel elég izmosak hozzá.
2009. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Bocsi előző kommentelő, de ez akkora hülyeség mint egy ház... Szerintem az emóshosszú haj néz ki homósan, a többi nem... Válaszolva a kérdésre, tulajdonképpen mindegy, bár a püffedt, húsos arcon nem áll annyira jól, de nagyon nehéz általánosítani. Nem nagyon vannak ilyen kategóriák.
2009. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért vannak fiúk, akiknek jól áll...:) Nekem pl nem tetszik (persze pár srácon jól áll, de ez ritka). Így az arcvonásokat nem tudom elmagyarázni.:D:D Szerintem ha hosszú hajat akarsz, akkor kezdd el növeszteni, aztán majd ha nem áll jól, akkor levágod. Ennyi.(:

Amúgy a nyakig érő az most trendi... legalábbis nekem iszonyúan bejönnek azok a pasik.:D:D És mivel nálam a haj egy fontos tényező, rögtön bele is bolondulok abba a srácba, nem számít, hogy az arca milyen, nem számít, hogy milyen dagadt, ha jól áll neki az a nyakig érő haj, akkor nekem az már jó pasi.;)


Amúgy ha hosszú hajat szeretnél, és megnöveszted, akkor fogadd meg mások tanácsát... ha egy valaki mondja, hogy nemáll jól, vágasd már le, akkor nem kell hinni neki, de ha már többen is mondják, akkor elondolkozhatsz rajta. Persze nem kell, hogy mások befolyásoljanak, ha neked tetszik, de gondolkozni érdemes rajta.:) Pl. bátyám növeszti a haját... már hosszabb, mint nekem (60cm kb:D), sztem szarul áll neki:S meg mondják is nekem a fülembe páran, hogy miért nem vágatja már le a haját... én mondom is neki, de nem foglalkozik vele.:D Mondjuk lehethogy jól teszi, mert az ő dolga, milyen haja van... de sztem 1000x jobban állt neki a rövid haj, és talán még jó pasi is lehetne belőle, ha rövid haja lenne:D

Am azt mondják, hogy a hosszú haj már lejárt... attól függetlenül sok hosszú hajú srácot látok(:

16/L

2009. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a legjobb ha ovális arcod van vagy egy kicsit kerekebb : ) Nekem kifejezetten tetszik ha 1 fiúnak hosszabb a haja, de nem ez a tipikus agyonvasalt emóshosszúhaj :D
2009. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!