Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen estélyi/koktélruha...

Milyen estélyi/koktélruha állna jól nekem?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok,és nem vagyok egy nagyon vékony alkatú,van rajtam felesleg,de ez inkább a combomon meg a fenekemen van,a hasam lapos,a csípőm széles,a vállammal egy vonalban vannak,a mellem közepes méretű,szóval homokóra alkatú vagyok némi felesleggel.Nemsokára lesz egy esemény ahová báli,estélyi szerű ruhában kell menni,vagy koktél ruhában,nos én nem tudom,hogy milyen ruha állna a legjobban az alkatomra.Nagy,abroncsos ruhát nem akarok venni,ha rövid is,akkor max térdig érőt,annál feljebbit nem akarok felvenni,mert nem túl szépek a combjaim.

Tudnátok ajánlani vmit?Csak fazonra gondoltam.

18/L


2011. okt. 1. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán egy pánt nélküli térd alá érő sötétebb színű (mondjuk lila,de sima fekete is jó).
2011. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!