Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted milyen ez a koktélruha?

Szerinted milyen ez a koktélruha?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 14. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem sok ez így. A csillám, kövek, középen az a kis dísz és az alja együtt véve nagyon giccses. Csak az ruha végét nézve pedig olcsó hatása van.

Újabban kicsit megkedveltem a rózsaszínt és a zöldet együtt, de ez pocsék, ne haragudj. :S


15/L

2011. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, én egy szóval sem mondtam, hogy nekem tetszik...
2011. jún. 14. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
a színek borzasztóak,de a fazon tetszik :)
2011. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Juj, nekem is sok ez így. Csúnya.
2011. jún. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
22:24-es ennyire értesz hozzá??
2011. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez miért hozzáértés kérdése? Csak részletesebben kifejtette a véleményét. Ne kötekedj.
2011. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit sok a díszítés,meg a színe se az én világom,viszont a fazona nagyon tetszik:)
2011. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fazon tetszik, a szinkombinacio nem.
2011. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen egy 15 éves lány akár jobban érthet a divathoz mint egy 25 éves nő. Angliában él egy !9! éves kislány, aki divattal foglalkozó blogot vezet és óriási divattervezők, stylist-ok hajtanak előtte fejet, naponta több ezren látogatják a blogját a jóslatok szerint ha felnő ő lesz Anglia egyik legnagyobb divatguruja.


És az első válaszolónak teljesen igaza van! Az a derékpánt elválasztja a nyomortelepet a gazdagréttől. Megnézed a ruha felső részét a dekoltázs szépen van megmunkálva, aztán jön a derékpánt, ami még szép is lenne, de az az otromba dísz elrontja már rögtön az összképet. Szinte fáj a szemnek az az övdísz. Magenta és méregzöld keverése?! Hát merész, de nem lehetetlen. De az, hogy egyszerűen megfogták és eltisztázták az alját, amitől ilyen undorító fodrozódása lett már a szörnyűségek netovábbja. Nézzük a hátulját ehhez még csak fűzni sem szeretnék semmit annyira undorító.


Tádám én is részletesen kifejtettem a véleményemet!

2011. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, köszönöm a kedves kommenteket és a véleményem alátámasztását.

23:25-ös, nem értelek, hogy mi a problémád.

2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!