Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik ha egy...

Lányok nektek tetszik ha egy fiú karórát hord? és ha igen milyen legyen az? (börszijas, ezust, esetleg valami digitális)

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
sztem jó, én nem hordok órát, legalább vkitől kérdezgethetem h mennyi az idő.
2011. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
36%
14:38 nem tökmindegy milyen órát hord?Jól kinyilt a csipád.
2011. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%

Abszolúte nem érdekel.

:D

2011. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 napietus ***** válasza:

mint írtam, ha nincs pénze valakinek drágára, válasszon olcsóbb márkát, azok között is vannak jók.


hamis rolexet hordani viszont olyan mentalitásra utal, hogy valaki gazdagabbnak akar tűnni, mint amilyen valójában. ez taszító.


és nem, nem mindegy, milyen órt hord. sokat elárul a viselőjéről.

2011. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 oralking válasza:

Nekem van egy Paneraiórám (is). Van egy órás haverom, mellékesen gyűjtő, és ő is csak a hátlapról jött rá, hogy replika. 16000-ért hozták Kínából, full automata, zafír üveggel...;-)

Az meg hogy milyen órát hordj: az öltözködésed is meghatározza. Szép egy fémszíjas óra, de melegítővel gáz. Az elegáns óráknak pedig bőrszíja van, kivéve Hollywoodban......

2011. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2011. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
A mechanikus svájci órákat szeretem, ezek bőrszíjasak, öltönyhöz valók. Farmerhez van pár fémszíjas divatórám. Sajnos, kevés lány értékeli...
2011. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 napietus ***** válasza:
41%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


nálam bevágódtál :)

2011. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
45%

"hamis rolexet hordani viszont olyan mentalitásra utal, hogy valaki gazdagabbnak akar tűnni, mint amilyen valójában. ez taszító."


Mintha direkt úgy hamisitanak, hogy észre lehessen venni-.-" Az a taszító, hogy a felfogásod amatőr és hogy egy karóra miatt undorodsz valakitől. Inkább azt is hozzátenném, hogy szánalmas:) Nem biztos, hogy gazdagabbnak akkar tűnni csak megsúgom. Meg pénz pocséklásnak nevezem ki drága órákat hord. Aki megteheti az megteheti, de aki ez alapján ismerkedik az....... Jobb, hogy nem folytattam;)

2011. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Köszi, Napietus. Muscleboy a becsületes nevem:-D.
2011. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!