Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen karórája van...

Kinek milyen karórája van most és melyik a jobb? Az analóg vagy a digitális?

Figyelt kérdés
Ha hord persze. Linkek is jöhetnek mert érdekelnek. Nekem egy Casio Forester-em van : [link]

2011. máj. 27. 15:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Itt tán jobban látszik: [link]
2011. máj. 27. 15:17
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is régen egy casio-m volt,ilyen:


[link]


mondhatni tökéletes volt,ez volt az első ,,igazi" órám,azelőtt csak ilyen gumiszíjas kisbabáknak való óráim voltak aztán egyszer egy sorozatban megláttam egy omega órát,és rájöttem,hogy nekem kell egy olyan...

találtam egy svájci tombolás céget,ahol ilyen órát lehetett nyerni....


[link]


13 szor próbálkoztam,de mindig csak 1 tombolát vettem kb 3 euroért,aztán 6 hét várakozás után a postás csönget,hogy küldemény érkezett nekmm...hú bameg gondoltam...aztán 2,5 évig hordtam a casiot,kb 17 éves korom óta csak azt az omegát hordom,most 22 vagyok...

2011. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
A kép alapján feltételezem, hogy fiú vagy. Én lányként csak az egyszerű, ékszeróraként működő analóg órákat kedvelem, a márka igazából nekem nem számít. A fiúkon szerintem egyébként "férfiasabban mutat" egy robosztus, de mégis elegáns analóg óra, a digitális valahogy olyan kisfiús. De persze ez csak az én véleményem :)
2011. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és szerintem analóg sokkal jobb...modnjuk az első casiom,az analóg-digitális volt egyszerre,azhogyan azt a képen látni...
2011. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
[link] nekem ilyenem van 19 éves fiú vagyok
2011. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én 19 vagyok és igen fiú. Ezt az órámat ajándékba kaptam kb fél éve! Azelőtt egy Q&Q digitális órám volt ami aztán hát kapott rendesen, de nagyon jól bírta nemtom pontosan hány évig legalább 10. Én szerintem is szebbek az analóg órák, de én valamiért a digitálisakat jobban bírom mert praktikusabbak. Mondjuk nekem karóra ami nagyon tetszik az a Casio F105W-1A: [link]

Ha a mostani órámat lecserélném tuti ilyet vannék mert úgy tudom szinte elnyűhetetlen és nekem még az egyszerűsége is nagyon tetszik mert sima snassz semmi fölösleges csiricsáré. Na jó mindjuk az első válaszoló Omega órája valami brutál jó :D de én az ilyenekért nem vagyok annyira oda, de azért elfogadnék egy olyat is ;)

2011. máj. 27. 15:38
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Ilyesmi Swatch Skin órám van, de a szíja más, színes Swarovski kövekből van kirakva, de az óralap majdnem ilyen. Idén lesz 8 éve, hogy kaptam, imádom. Mindenki megjegyzi, hogy milyen gyönyörű. Vigyázok is rá nagyon, kifogástalan állapotú.

2011. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Az igazi karóra analóg, egyetlen neves óragyártó sem égeti magát digitális vackokkal. Sokszor mondom, egy karóra legyen életre szóló darab, nem érdemes óccsóér' venni valami hulladékot, inkább sokáig gyűjteni rá, és egy komoly darabra befektetni ami évtizedekig karóra marad. Ja igen, és divatmárkáktól órát venni a legnagyobb gyökérség. Értem itt a mai trendi, műanyag, csicsás lomokat.
2011. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sztem a digitális órák is lehetnek jók! Azok közt is vannak nagyon jók amik (ha jól bánnak velük) életre szóló darabok maradhatnak. Ugyanúgy a mutatós órák közt is vannak vackok.
2011. máj. 27. 20:16
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Omega, Longines, IWC, Tissot, Hublot, Tag Hauer. Mutass 1 digitális órát ezek közül.
2011. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!