Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen karórája van...

Kinek milyen karórája van most és melyik a jobb? Az analóg vagy a digitális?

Figyelt kérdés
Ha hord persze. Linkek is jöhetnek mert érdekelnek. Nekem egy Casio Forester-em van : [link]

2011. máj. 27. 15:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a Swatch is gagyi? Ok, tudom, hogy közel sem egy Omega árkategória, de arról mi a véleményed? És a Doxa órák?
2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na jó ezek olyan márkák amiket jóformán csak a korlátlan bankszámlával rendelkezők tudnak megfizetni. Az Omegának, Longinesnek, Tissotnak, Tag Heuer-nek és még a Rolexnek is van digitális órája. Elég ha keresőbe beírod a márkát mögé meg a digital-t és meglátod őket. Amit belinkeltem Casio az meg (ha gondosan bánnak vele) az is kitart nagyon hosszú ideig azért mert egyszerű és árban is nagyon jó! Szóval olyan patináns márkák óráit egy egyszerű ember jóformán nem tud soha megvenni, de elfogadható árú és jó minőségű óramárkákat érdemes megvenni mint pl a Casio. Függetlenül attól, hogy analóg vagy digitális.
2011. máj. 27. 23:02
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Original Too Late pinkben:)

13L

2011. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem Too Late-m van, ami sztem hasznos is, mer vizálló, meg jól is néz ki. Sokáig jó, és trendi is. Ilyet be tudsz szerezni szinte bármelyik érszelboltban. Különböző színek, mintázatok... :)
2011. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen "müanyag divatórám" és egy citizen-em.

De ez iszonyat jól néz ki;)

[link]

2011. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ice watch én imádom
2012. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Volt egy olcsóbb digitális Casio 4 évig el volt ásva a kertbe, mert elhagyta valamelyikőnk építkezéskor. Mikor megtaláltam még mindig ment. Szerintem a digitálisat gyorsabb leolvasni, bár ez szinte jelentéktelen különbség, meg megszokás kérdése.Szerintem a reális funkcionalitást kell nézni egy termékben, a többi csak marketing.Persze nem árt ha ki is néz valahogy, elvileg állatok vagyunk és a nőstényeknek is muszáj tetszeni valahogy vagy kinek a pap(itt jegyzem meg, hogy a nőket nem annyira érdekli az óra szerintem, vegyél inkább autót rajta). Példa Ferrari-s funkcionalitásra a Rolex Deepsearől azt írják 3900mig vízálló. Ha 3900m mélyen vagy már elég baj az neked, mert valszínűleg kő van a lábadon. Az analóg órák szerintem urasabbak. Én vagy nagyon olcsó digitálisat vennék ha időlesésre kell,( mivel igénytelen, és pontos. Kíváncsi vagyok hány mechanikus óra tudja a +-30mp/hó pontosságot 10évenkénti karbantartással, ami a digitális esetében egy elemcsere. Tehát karbantartásmentes, nincs benne mozgó alkatrész olcsó) vagy pedig valami szép, nagy, egyszerű svájcinéger órát ha imidzsre kell.Casioból én nem vennék drágát. Esetleg a G-shockot, de szerintem még betonkeverőzés mellett is bőven elég egy alap Casio ebédszünetet nézni. Ha valaki menőzni meg befektetni akar vegyen inkább aranyat mászkáljon abban vagy egy bankszámlakivonattal, részvénygrafikon mintájú zakóban... szerintem:)Egy jó mechanikus óra inkább a tervezőjét/készítőjét/a vállalatot dicséri nem a viselőjét...szerintem. Ma sok krokodilceleb tudna venni drága órákat, de ettől még ugyan az a képzetlen buta majom. Kérdésre válaszolva: kinek mi tetszik. Kinek mi fér bele az önérzetébe, logikájába.
2015. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!