Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A balerinacipőktől nem büdösöd...

A balerinacipőktől nem büdösödik be a lábatok lányok?

Figyelt kérdés
Mindennap fürdök és nagyon igényes vagyok, sajnos mégis bebüdösödik a lábam. Nyilván műbőr a balerinacipőm, akkor sem tudok vele mit csinálni, de nagyon zavar.
2011. szept. 20. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. De annyira nem vészes. Amúgy szerintem próbálj meg használni vmi cipődezodort vagy lábdezodort, hátha az segít. Sajnos a műbőr cipőkkel mindig ez lesz a gond. Esetleg ha olyan helyen vagy, ahol le kell vagy le akarod venni, mosd meg napközben is a lábad (hülyén hangzik de ilyenkor szoktam én a kézmosóba emelve is megmosni egy irodai wc-ben ha van persze, ahol mások azért nem látják :))
2011. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is szoktam:D:D
2011. szept. 20. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem még a bőrben is...

És az az érdekes, hogy semmilyen más cipőben, még a mgassarkúcipőimben sem büdösödik a lábam, csak a balerinacipőkben...


Ki érti ezt ? :D

2011. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Használtok lábizzadásgátlót?
2011. szept. 20. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem, mert annyira nem vészes a helyzet, úgyis kb itthon érződik, ha leveszem. (de lehet, hogy kéne...)

amúgy olyat is olvastam, hogy sima dezodorral is be lehet kenni a lábad. próbáld meg rexonával (csak valami szárazabbal, mittomén, fújossal), nekem az egyébként (mmint dezodorként hónaljra) a legjobb.

(első voltam)

2011. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne vessetek meg kérlek, de ezt a kérdést én írtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__22..

2011. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A balerinás lábszag az mindenképp olyan jó kis aromás! 🥰🥰🥰
2023. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár érte ha nagyon zavar kérdező, aztán nem tudom az arcod alapján ez mennyire hagyna engem hidegen! 😀😀
2023. dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!