Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak nem büdösödik a haja...

Másnak nem büdösödik a haja egy idő után?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam, 2 naponta mostam eddig de úgy döntöttem hogy kipróbálom a ritkább mosást. Persze elég gázul néz ki 3 nap után már, használok szárazsampont is de ami a legrosszabb hogy szörnyű szaga lesz. A belem kifordul tőle. Ezért nem bírom ki 3 napnál tovább. Nektek is bebüdösödik? Mit lehet ez ellen tenni?
2010. okt. 5. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
nekem nem büdös, mer szoktam hajat mosni...
2010. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Annál nagyobb butaság nincs, hogy a zsíros hajat nem mosod meg. Olyan mintha büdös lennél és nem fürdenél hanem fújnád magad parfümmel.

Én mindennap mosom mert estére már lelapul és elhasználódik. Nem kell félni a hajmosástól. A száraz sampon pedig nem jó semmire. Vegyél rendes sampont és moss hajat. :)

2010. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ok, én is mostam eddig a hajam 2 naponta de mindenki azt mondta hogy nem szabad, nem egészséges és hogy emiatt töredezik is. 3 naponta így is megmosom mert nem bírom ki ha büdös.
2010. okt. 5. 18:28
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

az utolsó ne csodálkozzon, ha 10.20 év múlva nem lesz haja.

kérdezőnek: jó ötlet volt, hogy ritkábban mosod. nem tudom, milyen hosszú a hajad, de próbáld meg befonni, nekem úgy sokkal kevésbé zsírosodik. vagy ha az nem használ, tegyél bele vastag hajpántot, akkor nem olyan feltűnő.1-2 hónap után visszaáll a haj, és csak 3-4 naponta kell mosnod. addig is használd a szárazsampont, és ne hidd el az ilyen butaságokat, hogy naponta mosd, meg hogy ápolatlan.

Tipp:ha nagyon zsírosodik, kösd copfba, valami vastag mintás, masnis, macis hajpánttal(lényeg, hogy feltűnő pánt legyen), így senki sem a hajadat nézi majd.


20Ł

2010. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha úgymond "beáll" akkor a büdösödés is szűnni fog?
2010. okt. 5. 18:34
 6/24 anonim ***** válasza:
10%

Üzenem, hogy 10-20 év múlva is lesz hajam!:D

A bőröm se megy tönkre mert éri a víz és a tusfürdő.

De ha ennyire nem hiszel nekem akkor nézd meg, hogy melyik profi úszónak (aki mindennap mossa a haját a klóros víz miatt) nincs haja! :D

Hehe! :D

2010. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
A hajnak nincs szüksége arra, hogy mindennap víz érje, de nyugodtan okoskodjál kopaszkám!
2010. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
a profi úszók speciális sampont használnak te idióta
2010. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 naponta kell mosni, igazából 3 nap alatt lesz zsíros. De nekem akkor sem büdös, teljesen szagtalan, csak ronda, hogy zsíros. Még akkor is csak a sampon vagy balzsam illatát érezni rajta. Szerintem ez olyan lehet, mint a testszag. Van akinek nagyon erős, van akinek szinte egyáltalán nem érezni (pl. egy tesióra után, most nem arra gondolok, hogyha nem fürdik valaki).
2010. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

a hajmosáson már összevesztek egy páran, ugyhogy én csak az alapkérdésre válaszolok :D egyébként nyugi, én végigmegyek az utcán és mire beérek a suliba már füst meg kipufogógáz szaga van a hajamnak. ha belépek egy kocsmába akkor tömény cigiszaga lesz fél perc alatt pedig nem dohányzom.

szoval normális hogy jobban beveszi a szagot a hajad.

2010. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!