Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak nem büdösödik az avent...

Másnak nem büdösödik az avent csöpögésmentes itatója?

Figyelt kérdés
bármit teszek bele, (víz, tea...) akkor is fél nap alatt bebüdösödik. 3 ilyen itatóm is van és mind3 ilyen. (ill. már egy ismerősöm is panaszkodott hasonlóról).
2011. máj. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyit a markas cuccokrol!AZ ENYEM IS BUDI :(
2011. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az Aventes büdösödik, hanem minden, ami be van zárva, a nyállal kerül bele baci, még ha víz is van benne. Ez természetes. Az ásványvizes palack is elkezd büdösödni, ha beleiszol, és utána meg lezárod.
2011. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, és még csöpög is. Nagyon elégedetlen vagyok.
2011. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát azért másfajta cumisüvegeim egy két óra alatt nem büdösödnek be, ennek meg kimondottan kellemetlen szaga van. :S

amúgy néha nekem is csöpög, nem is értem hogy néha igen, néha nem.

2011. máj. 11. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
A mienk is budosodott, es mikor darabokra szedtem a szelepet, majdnem elhanytam magam. Nem is hasznaltuk tovabb :-(
2011. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen , a szelepet nagyon gyakran kell alaposan kitisztítani, mivel nehezen hozzáférhető, könnyen penészedik :S
2011. máj. 12. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!