Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csöpögésmentes itatópoh...

Melyik csöpögésmentes itatópohár vált be nektek?

Figyelt kérdés

Kettő tetszik nagyon:

[link]

vagy

[link]


10 hónapos kislányomnak venném. Valakinek van valamelyikről tapasztalata? Vagy ajánlanátok másikat, ami bevált és tényleg nem csöpög??? Nagylányomnál az Avent és a DM-es nem vált be, azt ne is ajánljátok :-((((


Köszi!


2011. jún. 9. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee (a második) van nekünk, egyáltalán nem csöpög!
2011. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nuby vált be. Összesen egy darabunk volt, mikor a szilikont cserélni kellett volna, addigra már a sportkupakos üdítős üvegből simán ivott csöpögés mentesen a fiam. (Kubus-Jana vizes palackból)
2011. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én már mindent végig próbáltam a 3 gyerekkel. Legjobban ez vált be:


[link]


Ezt kivételesen könnyű elmosni is, nem tud bele hova beleragadni a kakaómaradék... Úgy kell inni belőle, mint egy pohárból... (A legkisebbik semmilyen csőröset, se cumisat nem volt hajlandó elfogadni, csak a cicit + ezt)


+ volt még 2 nagyon jó, ami nem csöpögött, de az egyiket folyton szétrágta, a másikból meg nem lehetett az összes italt kiinni...


De a tapasztalatom szerint az ÖSSZES fröccsenik, ha a gyerek az aljával az asztalra "talpra" csapja, még az amúgy nem csöpögős sem (meg lehet nézni az AVENT-es kakaó pöttyöket a plafonon:-))))))

2011. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a nuk, amit belinkeltél.

nagyon szeretem, nem csöpög. és olyan ügyesen megtanult belőle inni hamar a lányom.


már 15 hós, most már a sportkupakos jana vizesüveget használjuk, a nuk mellett :)

2011. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM vált be(szintén a Brendonban vettük)
2011. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Tommee Tippee volt, de ha leesik a földre, kijön belőle az a bizgentyű, és folyik mindenfelé:(
2011. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tommee T.
2011. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off:

14:20-tól kérdezném:

Ebből is szívni kell az innivalót? Vagy hogyan működik? Én is néztem, de nem mertem megvenni, és az eladó sem tudta, hogy hogyan működik. Annyit mondott csak, hogy sokan viszik. Köszi, ha válaszolsz még!

2011. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:20-as vagyok. Ebből is szívni kell, szelepes ez is, de a szilikon szelep 360 fokban körbemegy, tehát mindegy, hol veszi a szájába. Ugyanúgy, mint a pohárnál. Nálunk kényszermegoldás volt, mert a legkisebbik a cicin kívül csak a pohárból volt hajlandó inni, de az meg macerás, ha otthonról elmegyünk. (Fél éves kora után pedig már nem feltétlenül akartam bevásárlás közben mellre tenni, ha megszomjazott...) 9 hótól ajánlják, mi 6-7 hónapos kortól használjuk, és nagyon bevált. Azóta kellett vennem a 2 és fél éves tesónak is, és a 12 éves fiam is kipróbálta, azt mondta neki is kell:-)))))) (sikerült lebeszélnem... :-D)

DE!!!: azért ha elmegyünk otthonról, mindig nejlonzacskóba teszem ezt is, mert rázkódásnál bizony ebből is kijöhet pár csepp, hiába a szelep + a kupak.

2011. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!