Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya az alakom?

Szerintetek csúnya az alakom?

Figyelt kérdés

Egy éve szültem és egyszerűen nem tudom leadni a felesleget.Tudom hogy ilyenkor nem ez kellene hogy érdekeljen,de valahol mégis zavar.


[link]


2011. szept. 14. 19:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként a ruhákkal úgy vagyok,hogy amíg vékony voltam imádtam öltözködni de mióta meghíztam utálok vásárolni mert rossz hogy nem vehetek fel olyanokat amiket eddig hordtam..
2011. szept. 14. 20:03
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem otthon voltunk.:-)
2011. szept. 14. 20:04
 13/20 Tajparaszt ***** válasza:
Lesz még időd leadni ha zavar. Egyébként szerintem se gáz.
2011. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Tajparaszt ***** válasza:
(én a stokedlire plusz pontot adok :D )
2011. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szúrnálak, semmi gond nincs az alakoddal.
2011. szept. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Korod elárulod?
2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2011. szept. 14. 20:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs az alakoddal :) így is jól nézel ki. nagyon sok anyuka elhanyagolja magát a szülés után. Te nem tűnsz annak a hajad is ápolt, stb. majd lemegy az ha lesz időd sportra :)
2011. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy eve szultel, ne szabadkozz: egy honappal szules utan nem kell, hogy ez erdekeljen, egy evvel kesobb mar nyugodtan lehet ezzel foglalkozni.

A problemat eszrevetted es nem elfogadtad, hanem zavar, nyugtalanit, ez jo, mert a felismeres megvan.

Most kellene jonnie az elhatarozasnak.


Nem irtad, hogy szoptatsz-e, de mivel nem par honapos pici babad van, hanem egy szinte mindent evo egy evesed, igy akkor is elkezdhetsz valtoztatni az etrendeden es mozogni, ha meg szoptatsz.


Szenhidratbevitelt csokkenteni kell, lehetoleg nap elso felere szoritani a nagyjat, keveset elosztva delutan is ehetsz.

Noveld a bevitt rostot zoldsegbol, gyumolcsbol, a feherjebevitelt is noveld.

A hasadrol/derekrol kellene leadnod valamennyit (ebben a ruhaban ugy latszik), szoval ehhez a kaloriabevitelt is csokkenteni kell.

A seta nagyon jo dolog, viszont nem eleg. Tartsd meg, illetve vedd temposabbra, keress a kornyeken feluljarot, domboldalt, sietosen setalj. Napi 2 ora eros tempoban mar jonak szamithat, lehet egyszerre, vagy elosztva ket fele is.

Emellett viszont otthon is tornazz, zsiregeto, temposabb, izzaszto tornat keress. Az alakformalo foldonfekvoseket egyenlore meg hagyd.

Eleg ebbol 40-45 perc is egyszerre, viszont heti 3-5 alkalom kellene. Keress tobb ilyen videot is, valtogasd, igy nem unod meg. Neten is talalsz, nem kell megvenni, ha sporolni szeretnel.


Talald ki, hogy mikor vagy a legaktivabb, reggel/delben/este es ezt egyeztesd ossze a gyermeked pihenos idejevel. Fontos, hogy ezt fixald le magadban, kicsit szervezkedj. Ha ugy dontesz, hogy a gyermeked deli alvasa peldaul nem mosogatasrol/fozesrol/netezesrol/olvasasrol fog szolni, hanem akkor fogod ezt a 40 percet tornara szanni, akkor csinald is igy, hozza kell szokni, utana mar a napi rutin resze lesz. A tobbit pedig szurd be egy masik idopontba.


Tudom, ugy hangzik, hogy ezt konnyu kivulallokent mondani, de: megoldhato, sajat tapasztalat, az embernek arra van ideje, amire idot akar szentelni. Nekem is ket gyermekem van, en mindig is sportoltam, igy szulesek utan 3 honappal el is kezdtem ismet, mert nekem ez alap volt. Ugy alakitom a 2 gyerekes napirendemet is, hogy ez beleferjen. Inkabb kelek elottuk egy oraval es kezdek fozni akkor, hogy a deli alvasuk idejeben legyen idom sportolni es zuhanyozni.

Eljarni en sem tudok emiatt itthonrol, igy megoldom itthon.

2011. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon jól nézel ki és van stílusod, szép a tartásod!


Egyetlen észrevételem van és ez sem hiba rajtad, csak egy ötlet ahhoz, hogy hogy néznél ki jobban.

Úgy tűnik, mintha melltartó lenne rajtad és az nagyon lenyomná a melled, szerintem próbálj más fazont.


Persze fogalmam sincs, hogy mivel jár a szülés, szoptatsz-e és ilyenkor mit kell viselni, meg az is lehet, hogy csak a kép ilyen. Meg nem is azért mondom, mert az lenne a véleményem, hogy ki kell rakni a mellet és tűnjön minél nagyobbnak, csak az összhatás jobb, ha előnyös melltartót választasz.

2011. szept. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!