Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek arcmodell...

Szerintetek elmenjek arcmodellnek?

Figyelt kérdés

Voltak akik azt mondták h menjek el arcmodellnek, és voltak akik azt mondták h neki se kezdjek, mert nincs meg hozzá a megfelelő fizimiskám !

Most akkor szerintetek érdemes megprobálnom?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 27. 00:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

És én is el tudom képzelni szép hajjal, szép sminkkel, nem tudom ki az aki nem, elképzelni egy lányt klassz hajjal meg sminkkel nem igényel semmi "szakmázást" ... Nekem kikészítve is egy helyeske kislány lenne, csak épp előnyösebbre faragva.


Ne feledd - attól hogy valaki ki van készítve, fel van turbózva, konkrétan szebb nem lesz, csak hangsúlyosabbak lehetnek a szép részei. De eredendő vonásai attól még nem változnak, a smink alatt ugyanaz marad. Egy lány, aki valóban kedves pofival rendelkezik, de nem különlegesen széppel.

2011. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy arcmodell.. modell van és kész. ahhoz különleges arc kell, gyönyörű bőr, haj. 60-as derék, és 90-es csípő (vagy ezeknél kisebb)

neked úgylátom a fentiek közül egyik sincs..

nincs olyan hogy arc modell.. ez hülyeség..

www.vmmodel.hu nézd meg ők hogy néznek ki. ők modellek.. manapság ilyen lányok keresettek a modellszakmában

2011. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

az első kép egész jó. azon nem látszik annyira az arcod.

egyébként nem vagy tiszta szépség, meg semmilyen se. persze biztosan van akinek tetszel, de ezeknek a száma közelít a zérushoz. általában ha nézzük, a szabályos arc szokott tetszeni a legtöbb embernek. neked olyanod nincs. ettől persze még nincs minden veszve. a karakteres arc is lehet szép, de a tied nem hagy maradandó élményt, nem is túl esztétikus. nekem olyan semmilyen. persze nagyon sok csúnya modell van. de azokban is van valami vonzó. benned nincs. tehát aki azt mondta szép vagy, az vagy az 1-2% lehetett akinek tényleg szép vagy, vagy hazudott neked. :)

tehát összefoglalva: ne menj semmilyen modellnek.

2012. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!