Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek arcmodell...

Szerintetek elmenjek arcmodellnek?

Figyelt kérdés

Voltak akik azt mondták h menjek el arcmodellnek, és voltak akik azt mondták h neki se kezdjek, mert nincs meg hozzá a megfelelő fizimiskám !

Most akkor szerintetek érdemes megprobálnom?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 27. 00:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
felejtős
2011. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne.
2011. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 hatvanicsirke válasza:
jaaa a második képen mi a hiba?:D
2011. aug. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem , sajnalom:(
2011. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Neee!
2011. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtős, mert nem különleges az arcod. Nekem is mondták már többen, hogy simán elmehetnék arcmodellnek, de a sajátomat se tartom különlegesnek. A smink sokat dob, és olyankor még én is elhiszem magamról pár pillanatig, hogy szép az arcom. De ettől függetlenül nem hinném, hogy pont engem keresnének. :D

Nagyon sok gyönyörű lány van, akikre smink nélkül is azt mondom, hogy woooow. Rólad ez eszembe se jutott, bocsi.


22/L

2011. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy rut, de semmi extra. Ahogy a legtobb modell. Top nem leszel,az fix. Viszont lattam h keszul egy profi reklamfoto. Photoshoopal ugy atvaltoztatjak a csaj fejet h szinte fel sem lehet ismerni. Probald meg nyugodtan. Elottem szolo, te lattad mar pl Kate Mosst smink nelkul? Tenyleg marha gyonyoru:D A legszebb nok nem a modellek kozt vannak. Enekesnok kozott csipobol tobbet mondok neked. Kerdezo, ugye van sok penzed portfoliora? Mert az ev felfedezettje nem hiszem h lennel es valamivel el kell indulni. De nem vagy eselytelenebb mint sok lany aki tenyleg inkabb neki se futna. Azert nagyon ne eld bele magad.
2011. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem határozottan szép arcod van, nem csodálkozom, hogy ezt a többség nem látja, mert a legtöbb ember nehezen látja meg a tisztán szép arcot.

Arcmodell nem hinném, hogy lehetsz, de csak azért nem, mert ilyen nem létezik.Ha 174-nél magasabb, vékony testalkatu lennél, akkor próbáld meg, mert van esélyed. Ha nem, akkor inkább hagyd.

2011. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon szép vagy! olyan ritka amikor egy lány smink nélkül is szép, és gyönyörűek a barna szemeid! engem is hívtak arcmodellnek már, deénsem mentem mert nem alakalmas a testalkatom meg amagassásom sem.:)meg én idegenkedem is amodellkedéstől. De ha te szeretnéd miért ne próbálhatnád meg? hajrá:)
2011. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát...Nem tudom..

Nekem az 1. és a 3. ik tetszik...De inkább ne

de te tudod;) Sko szerencsét:!:)

2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!