Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek arcmodell...

Szerintetek elmenjek arcmodellnek?

Figyelt kérdés

Voltak akik azt mondták h menjek el arcmodellnek, és voltak akik azt mondták h neki se kezdjek, mert nincs meg hozzá a megfelelő fizimiskám !

Most akkor szerintetek érdemes megprobálnom?


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 27. 00:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
de csúnya vagy..
2011. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya, de én úgy látom, hogy nem sok esélyed lenne.

Mondjuk egy ilyen helyen totál elkészítenének, magadra se ismernél, szóval ahogy érzed, de ha nem válna be, ne keseredj el.

2011. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

oh nooooo neee

bocsi, de sztem nagyon nem

2011. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya vagy, ráadásul beképzelt.
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Annak aki azt írta hogy mi csak nem látjuk meg a szépet:


Nem gondolod hogy Neked egész egyszerűen más az ízlésed, mint a többségnek? Nem jobb, hanem más.

Ugyanis a kérdező egy helyeske lányka, de a szép az nagyon, de nagyon messze van. Se nem szép, se nem karakteres, se nem különleges. Pusztán egy helyes kislány.

2011. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem ne.
2011. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

17:17

Ha ezt a lányt elképzelem normális képeken,szép hajjal, szép fényben (és én eltudom képzelni, sokakkal ellentétben), akkor igenis egy átlagon felüli szép lányt láthatunk.

Valamilyen szintén izlés kérdése a szépség, de a kérdezőnek, nincsen hatalmas orra, ferde szája, ronda foga, csunya, lefelé görbülő szeme, ragyás /szétszolizott bőre, széjjelszedett szemöldöke (és még estig sorolhatnám),hanem gyönyörű, letisztult vonásai vannak.Szakmámból ered az, hogy ezeket első ránézésre megtudom állapitani.Ez a kislány most még nagyon fiatal, kiforratlan, kicsit talán igénytelen hatású is, de ettől függetlenül gyönyörű lány lesz belőle.

Üdv, egy sminkes.

2011. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ezt inkább a poén kategóriába kellett volna írnod
2011. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18:45!

Én ugyan azt javasoltam neki, hogy próbálja meg, nem veszíthet semmit, de szerintem elég nagy orra van azért. Széles. Jó sminkkel és fényekkel, na meg egy kis photoshoppal szinte bárkiből lehet átlagon felüli szépséget varázsolni. Ma már alap, hogy retusálják a képeket, szóval szinte akármilyen ronda csaj elmehet modellnek. És el is mennek bizony. Most nem a kérdezőre gondolok, ő nem ronda, viszont láttam már olyan csajt akin meglepődtem, hogy hogy került oda.

2011. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor sem szép. Attól hogy sminkes vagy, azaz megtanultál klasszul hibákat eltüntetni meg szép részeket kiemelni az nagyon jó, tényleg jó szakma, de az ízlésen nem változtat. Ismerek sminkest aki maga is csúnyácska de ő meg saját magától van elájulva :)


Egy szó mint száz, szerintem továbbra is átlagos arc, semmi gyönyörű nincs benne. Nem csúnya, de a szép - az egy másik fogalom, másik jelentéssel.

2011. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!