Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellnövekedés? (blablabla. )

Mellnövekedés? (blablabla. )

Figyelt kérdés

elkezdett nőni.és lenne vele kapcsolatban két kérdésem:


érezni fogom hogy tovább nő vagy csak észrevétlenül?

nem lehetne gyorsítani?nagyon fontos!ugyanis mindenkinek nagy már és én is több színpadi szerepet kapnék és jobbakat!

11/L


2011. aug. 21. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
tudod milyen lenne ha gyorsan megnőne? STRIÁS. nagyon ronda lenne.
2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én 12 vagyok és most kezd nőni.Ezzel nem tudsz mit csinálni,Szerintem nagy részt öröklés kérdése is
2011. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát nem a végkifejlettre gondoltam.csak hogy annyira gyorsítani hogy felvehessek melltartót mert már 12leszek kövi hónapban!
2011. aug. 21. 13:54
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
És mivel lesz jobb, ha melltartót veszel fel? 11 vagy, könyörgöm! Hova akarsz te nagy melleket? 11 évesen még inkább babáznod kellene a barátnőiddel, mintsem azzal törődni, hogy mikor vehetsz fel melltartót. EGyébként meg ha ilyen "érett" lennél, akkor azt is tudnád, hogy nem lehet gyorsítani, mert ez természetes folyamat, és te nem avatkozhatsz bele. Komolyan, én 14 évesen nem hordok melltartót. És ha nagy melleket akarsz, akkor csak szólok: ha nagyon nagy melleid vannak, hamarabb megereszkedik, és a hátad is fájhat tőle. Egyébként képtelenség, hogy 11 évesen már mindenkinek nagy melle van. Max push up-os melltartót hordanak. És több, jobb színpadi szerepeket? Tudod, a szerepeket nem az alapján választják, hogy az illetőnek milyen a melle, vagy hogy hord-e már melltartót, hanem tehetség alapján. Látszik, hogy te is egy... inkább nem mondok semmit.
2011. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
12 1hónap múlva;P.babázni?-.-"ez fájt.megnézném mit csináltál te ennyi évesen mert biztos hogy nem babáztál.valahol olvastam hogy valahogy lehet csak már nem emlékszem:/.nem mindenkinek csak többségnek;).van olyan lány akit emiatt 13-14 nek is kinéz.nem nagyság alapján mondtam hanem hogy van-e vagy nincs az néha számít.!
2011. aug. 21. 20:14
 6/15 anonim ***** válasza:
És ha kinéz 14-nek? Abban mi jó van? Csak egy indokot mondj. Semmi. Legalább ha most fiatalabbnak nézel ki, felnőtt korodban majd hasznodra válik.
2011. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

-.-".ennyire szeretsz kötözködni?na de most komolyan?:D.amúgy meg néha megjegyezhetnél dolgokat-.-.

de első kérdésemre meg nem válaszolt senki,légyszíves valaki:))

2011. aug. 22. 09:14
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul emlékszel, mert ezt nem lehet gyorsítani. max hízással.
2011. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
IGen, néha számít, de nem 11 évesen (mindjárt fogod írni, hogy egy hónap múlva 12, de ez magyarul azt jelenti, hogy 11). 11 évesen nagy melleket :D Hát most már tényleg röhögök. Tudod, vannak olyanok, akiknek 15-16 évesen kezd el nőni. És akkor addig ássák el magukat, mert nincs mellük? És pont egy 11 éves fogja lealázni őket? Engem szerencsére pont jó mellekkel áldott meg a sors, de tényleg csak sajnálni tudlak téged...
2011. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hanena


höhö.egyszer írtam hülyegyerek:D.tudom,és akkor mi van?én inkább téged sajnállak:D.nem kell irigykedni;D


9:33 :

lehet:Snemtudom.

2011. aug. 22. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!