Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Trikó utcára gáz? Blablabla

Trikó utcára gáz? Blablabla

Figyelt kérdés
Alapból parasztság trikóban utcára menni vagy csak annak az, akinek nincs tökéletesen kidolgozott teste? Kinézitek ezeket az embereket (?)
2011. szept. 1. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A sima az igen,proli egyértelműen.

De van olyan trikó aminek a háta nem kivágott.

Szóval valahol az ujjatlan feszülős póló és a trikó között van.

Az jó.

2011. szept. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam persze, de még fennáll a kérdés, hogy kiknek van 'joguk' hordani ilyet :D
2011. szept. 2. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Amire az egyik előző válaszadó gondolt, szerintem olyan az ismerősöm pizsipólója. Nem tudom, miért nem utcára hordja, mert iszonyú jó néz ki benne :D Nincsen tökéletesen kidolgozott teste, hanem olyan "pont elég" izomzatú. *nyálcsorgatás* :D
2011. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
hát trikót szerintem csak az vegyen fel aki tényleg kidolgozott testtel rendelkezik nem kell 50 es kar csak ne legyen elhízva meg ne legyen olyan karja mint a cérna....
2011. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A tényleg kidolgozott nálam azért több annál, mint hogy nincs elhízva meg nincs cérna karja. :D Én inkább a brutál jótestű pasikra gondolok, akikre a nők élvezkednek. :D

Nekem pl. szép a karom, de egyáltalán nem az a nagyon vastag kategória, szálkás vagyok, még se tudom, hogy van-e 'kiváltságom' :D

2011. szept. 2. 19:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben nem kiváltság, hanem kötelesség ;)
2011. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Atlétára gondolsz :) Szerintem nyugodtan felveheted, a szálkás pasiknak talán még jobban is áll, mint egy agyongyúrtnak. Legalábbis én jobb szeretem az előbbit :D
2011. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az atléta nálam olyan, aminek a háta kivágott. Amire én gondolok, az nem olyan, inkább mint egy ujjatlan felső, de a 'vállrésze' mégse pólószerű. Amúgy nem vagyok az a szétgyúrt kategória, na meg S-es a méretem.
2011. szept. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!