Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valakinek van pozitív tapaszta...

Valakinek van pozitív tapasztalata mellnövekedés terén?

Figyelt kérdés
Inkább a krémek keltették fel érdeklődésemet, de eléggé misztikusnak tűnik, hogy egy tabletta vagy krém (főleg, ha csak növény alapú) tud mellet növelni. Valaki kipróbált már ilyen "kúrát"? Sikeres volt? Mellékhatások várhatóak? (ahol azt írják, hogy nincs semmi mellékhatás)
2010. jún. 22. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tablettától nekem nőtt, de azt nem erre találták ki...
2010. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam, talán nem is fogom soha, pedig bőven elviselném, ha nőni még legalább egy kicsit a mellem.

Ugyanakkor párommal (aki eléggé ellenezte ezt az ötletem) utánanéztünk interneten valamelyik ilyen mellnövelő készítménynek (tablettás, de már nem tudom pontosan melyik volt a sok közül), és gyanúsan semmi információt nem találtunk róla az interneten. Pedig lássuk be, ha a készítmény valóban olyan hatékony (a honlapukon fel is voltak tüntetve elégedett vásárlók véleményei), akkor azért biztos elterjedt volna a híre, és agyba-főbe dicsérnék a nők szerte a világon.

Vagy ezt csak mi tartottuk furcsának?

2010. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!