Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit élveztek a...

Lányok! Ti mit élveztek a kánikulában?

Figyelt kérdés

Én már alig várom, hogy ősz vagy tél legyen.


Ebben a hőségben nem tudok sminkelni, mert minden lefolyik rólam, sőt még arckrémet se tudok felkenni, mert az is lejön. Ha sietnem kell, ne adj isten futnom, mert késésben vagyok, a ruhám tele lesz izzadságfoltokkal, és kipirosodik az arcom.

A hosszú hajamat nem tudom leengedni, mert megsülök, muszáj összefognom.


Egyszerűen utálom ezt a hőséget.


Arról nem is beszélve, hogy télen sokkal változatosabban lehet öltözködni. Szerintem. Ott vannak a szép csizmák, a csinos kabátok stb.


2011. aug. 20. 11:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a nyarat. Amikor kellemes meleg van, felvehetek egy miniszoknyát meg egy lenge kis blúzt, van valami kis színem (újabban jobban kedvelem az enyhén napbarnított bőrt, mint a teljesen fehéret), jól mutat egy kis csillámpúder, jó flangálni a kedvenc szandálomban. De amikor már ez a dögletes meleg van, az valami borzalmas. A hajamat sem tudom kivasalni, mert úgy izzadok, hogy se perc alatt visszagöndörödik (úgyhogy hagyom göndören, ami tul.képp jobban áll), a sminkem lefolyik, izzadok, mint egy ló, ragadok, és kb 3 olyan ruhám van, amit kánikula idején is be tudok vetni.

Szerintem is a tél a legjobb öltözködés szempontjából, rengeteg csinos téli ruha van, ráadásul a réteges öltözködés is trendi^^

Bár holnap megyünk fürdeni, a 26°C viszont egyáltalán nem lesz hűsítő.

2011. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én sem akarok prédikálni kérdező, de szerintem az, hogy mindennap sminkelsz sokkal jobban öregíti a bőrt, minthogy én minden második vasárnap kimegyek a strandra, szigorúan 16:00 óra után. Ha igaz lenne amit mondtál, akkor a 36 éves unokatesómnak már öreg kéne, hogy legyen az arca, de nem az, sőt még egyetlen ránca sincs...
2011. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!