Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit élveztek a...

Lányok! Ti mit élveztek a kánikulában?

Figyelt kérdés

Én már alig várom, hogy ősz vagy tél legyen.


Ebben a hőségben nem tudok sminkelni, mert minden lefolyik rólam, sőt még arckrémet se tudok felkenni, mert az is lejön. Ha sietnem kell, ne adj isten futnom, mert késésben vagyok, a ruhám tele lesz izzadságfoltokkal, és kipirosodik az arcom.

A hosszú hajamat nem tudom leengedni, mert megsülök, muszáj összefognom.


Egyszerűen utálom ezt a hőséget.


Arról nem is beszélve, hogy télen sokkal változatosabban lehet öltözködni. Szerintem. Ott vannak a szép csizmák, a csinos kabátok stb.


2011. aug. 20. 11:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%
Ja és ismétlen, nekem SOHA senki nem mondta, hogy valami baj lenne a bőrszínemmel, sápadtnak is csak akkor neveztek amikor VALÓBAN rosszul voltam.
2011. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nem lehet elfogadni a másik véleményét.. Van akinek a fehér jön be jobban, van akinek a barnább.. Ennyi, nem kell veszekedni, hogy melyik a jobb.
2011. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk nem az a bajunk hogy nem fogadjuk el ha valaki barna, hanem az a kedves kérdező aki állandóan jól kiemeli, hogy a barna milyen Eeegészséges, és Ééélettel teli (kvázi arra utalva hogy a fehérebb az nem). Tehát ő nem képes elfogadni. Mi nem azt mondogatjuk hogy fúúj a barna milyen ronda, senkinek sem áll jól és milyen egészségtelen, csupán nekünk nem tetszik. Van különbség.
2011. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
13:39, ott a pont!
2011. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező azt írtam szép barna, nem agyonégett csokibarna. 10 perc a napon és már barna vagyok, persze nem délben, hanem 16:00 óra után. Hidd el nem ennyitől lesz öreg a bőröd, főleg, hogy engem 25 éves létemre mindig 16-nak néznek és a bőröm az, amit mindenki dicsér. Azt se feledd, a szervezetnek szüksége van D vitaminra. Én megértem azokat is, akik nem bírják a napot, de ha nem égsz le azonnal fölösleges annyira kerülni.


ma 11:48-as de a miniruha szép egy jó alakon, és én megdolgoztam érte, hogy jól mutasson rajtam. Nem tudom hol élsz,(talán a Góbi sivatagban) de mifelénk minden zöld nyáron és a strandon nem azon jár az eszem, hogy hű de büdös itt mindenki, hanem élvezem a vizet a párom és a barátok társaságát. Azonkívül nem érzem ,,gáznak", hogy szeretek a barátaimmal összejönni grillezni, partizni, jókat nevetni. Kicsi irigységet és depressziót érzek a hozzászólásodban...

2011. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem az zavar hogy mások büdösek hanem az hogy én (és nem kellenek az olyan hozzászólások hogy lehet tisztálkodni). Mindenhonnan folyik minden, undorító. És igen, nem érzed rosszul, ettől az időtől nyomott hangulata lesz az embernek, de mindjárt vége. :) De irigy nem tudom mire lennék. Nekem is vannak barátaim és nem kell hozzá nyár hogy összejöjjünk.

A miniruhát meg nem úgy értettem hogy az alakod miatt nem mutat jól, hanem hogy egyszerűen csak kényelmetlen, állandóan vigyázni hogy hol áll, azt figyelni hova ülsz, hova teszed a lábad, ha már felveszed akkor mindennek tökéletesnek kell lenni ami kilátszik alóla (gondolom érted) és ez mind csak macera stb...

Amúgy pedig én szeretem a napot de a reggeli nyárit, őszit ami szép, szelíd fénnyel áraszt el. De amúgy a nyárit nem. Ettől túl világos és sárgás lesz minden, nem engedi ki a dolgok igazi színét, erőszakos...

2011. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
48%
A víz sem általános jó dolog attól függ honnan nézed és mi az ízlésed. Nekem a víz az szétázás, leégées, miközben a vízben megfagysz, aztán napszúrás amitől fáj a fejed, ráncos bőr ami aztán kiszárad, utána napokig "hullámzik" a fejem mintha még mindig benne lennék stb...
2011. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

"Nekünk nem az a bajunk hogy nem fogadjuk el ha valaki barna, hanem az a kedves kérdező aki állandóan jól kiemeli, hogy a barna milyen Eeegészséges, és Ééélettel teli (kvázi arra utalva hogy a fehérebb az nem)."


Mi van??? Egyrészt összvissz 2 hozzászólást írtam még az első oldalon és az egyikben pont azt írtam, hogy szerintem nem egészséges napozni. Valamit nagyon benéztél.


Amúgy a 25 éves lánynak mondom, hogy most még szép a bőröd, de hidd el 10 év múlva meg lesz az eredménye a napozásnak. Nem riogatni akarlak és nem rosszindulatból mondom, de a bőr nem felejt és sokszor évekkel később jönnek elő a nap okozta károsodások.

A D-vitamint termelődéséhez pedig elég az, ha csak annyit tartózkodik valaki a napon, amíg elmegy munkába, boltba, sétálni stb. Tehát külön strandolni és napozni akkor sem ajánlott.

De nem akarok prédikálni, tényeket írtam le és mindenki azt csinál magával amit akar.

2011. aug. 20. 14:17
 29/32 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam, nem kell ugrani rá, kedves válaszolót akartam írni.
2011. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is tél-párti vagyok:) Csak akkor rossz, ha eső van, de ez mellékes. Mivel sál-mániás vagyok, ezért én is jobban szeretem ezeket az időket, a ruhák szebbek, a nasik finomabbak, jól be lehet kuckózni...Szóval téltéltél
2011. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!