Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit élveztek a...

Lányok! Ti mit élveztek a kánikulában?

Figyelt kérdés

Én már alig várom, hogy ősz vagy tél legyen.


Ebben a hőségben nem tudok sminkelni, mert minden lefolyik rólam, sőt még arckrémet se tudok felkenni, mert az is lejön. Ha sietnem kell, ne adj isten futnom, mert késésben vagyok, a ruhám tele lesz izzadságfoltokkal, és kipirosodik az arcom.

A hosszú hajamat nem tudom leengedni, mert megsülök, muszáj összefognom.


Egyszerűen utálom ezt a hőséget.


Arról nem is beszélve, hogy télen sokkal változatosabban lehet öltözködni. Szerintem. Ott vannak a szép csizmák, a csinos kabátok stb.


2011. aug. 20. 11:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%

"Az meg egyenesen gáz ha valakinek a parti meg a buli a lényeg"

Miért lenne gáz ha valaki szereti a nyári partikat? Vagy már megint a fránya általánosítás, hogy aki szereti a partikat az már bizonyára egy kis liba.

Igaz, inkább hullafehéren ülök az iskolapadban, az tényleg jobb :) (csak hogy én is sarkítsak kicsit)

2011. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok tini, sosem akartam barna lenni és nem követem a divatot szóval ez nem jött be. :) Felénk mindenki napozik és szolizik, sehol sem láttam hogy fehérek akarnak lenni. Szerintem sokkal egészségesebb vagyok mint aki olyanná akar válni amilyen nem lehet testileg. Én kék szemű vagyok és vörös hajú. Gondolhatod mikor voltam én barna... Nem is tudok lebarnulni csak leégni. De nem is akarok. Nekem nem tetszik a barna, viszont én nem mondom azt hogy nem is lehet jó másnak sem. Szóval légyszi te se döntsd már el hogy mi a beteges meg minden...

És nem az a baj ha valaki partizik hanem az akinek ez egy fontos érv.

2011. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

12:37, pedig nekem jobban áll, és ezt nemcsak én mondom.:D

Amúgy én is rühellem a nyarat. Pont az az egyik oka, hogy nem tudok védekezni a barnulás ellen, ha kimegyek (márpedig nem rohadhatok mindig bent). És nem divatkövetés céljából akarok világos bőrt (mondjuk én azt hittem, még mindig az a gusztustalan szolibarna a 'trendi', de mindegy), mert már ovis korom óta örülök, hogy fehérebb vagyok az átlagnál. Igen, valóban ízlések és pofonok, nem jöhetnek be mindenkinek az általam kedvelt dolgok.

De nemcsak ez a bajom a nyárral. Dög meleg van, ventilátor mellett is izzadok, a Nap kiégeti a retinámat, ráadásul el sem tudom fedni a túlsúlyomat, mert muszáj rövid és világos ruhában lenni, sőt még a hajamat is fel kell kötnöm, ami ugyebár kiengedve nyújtaná az arcom. Szóval egy fos az egész, jobban örülnék, ha télen lenne hosszú szünet.:D

2011. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Ja és senki sem nevezett még hullafehérnek pedig ők még láttak is, ellentétben veled. És teljesen jól és szépen érzem magam, és annak ellenére ezt választom, hogy tudom így minden jobban látszik rajtam. :) Szerintem te csak a saját nem tetszésed akarod kivetíteni másokra. Hogyha te nem vagy úgy szép akkor más sem érezheti úgy jól magát. Most hogy visszaolvasok, sehol sem látom, hogy csokibarnát írtam volna, tehát én biztos nem gondolkoztam végletekben, valaki más írhatta.
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%

Nem én döntöm el mi a beteges, hanem úgy általában mindenki, nem hallottad még ezeket: "olyan sápadt vagy, nem vagy beteg?"


Betegség után és közben az ember mindig sápadt, mert az erőtlenségtől és levertségtől a vérkeringés nincs totál rendben. Nem én találtam ki, hanem a természet. :)

2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
51%
Jaaa, hogy nem TUDSZ lebarnulni, akkor már értem, bocsi :)
2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

" Hogyha te nem vagy úgy szép akkor más sem érezheti úgy jól magát."


Hol írtam ilyet? Nem találom de lehet nem ugyanazt a fórumot olvassuk, vagy csak elveszett benned egy Andersen. Én azt írtam, nem ismerek olyat aki szebb hófehéren mint egy szép élettel teli barna bőrrel. És nem rögtön a szolisárgára kel gondolni, hanem amikor valakit kicsit megkap a Nap, azaz az egészséges barnaságra.

2011. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%

'Nem én döntöm el mi a beteges, hanem úgy általában mindenki, nem hallottad még ezeket: "olyan sápadt vagy, nem vagy beteg?"'

Na, ezt már kérdezték tőlem is jópárszor.:D

De azt hiszed, érdekelt? Nekem tetszik a fehér bőr és nem az egészségtelenség jut eszembe, ha meglátom. Persze nincs kifogásom azellen sem, ha valaki másképp vélekedik erről. Szíve joga. De nekem akkor is tetszeni fog.

2011. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is a telet várom már, gyűlölöm a nyarat. Nekem is izzadságfoltos lesz a ruhám, pedig használok izzadásgátlót. A bőröm miatt pedig a napon se lehetnék, mert könnyen leégek, hiába használok naptejet.
2011. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%

Na igen, most jön az hogy biztos minden vágyam lebarnulni csak nem tudok ezért inkább utálom azokat akik tudnak, ugye? :) Szánalmas próbálkozás ha már jobb nem jut eszedbe. Ha fizetnének se akarnék az lenni. Amúgy pedig csak úgy megsúgom, a fehér színt sem a patkányokon tenyésztették ki a laborban, hanem a természet alakította ki! És a természetes fehér nem egyenlő a beteggel.

Nagyon nehéz lenne elfogadni hogy a fehér semmivel sem rosszabb?

2011. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!