Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit élveztek a...

Lányok! Ti mit élveztek a kánikulában?

Figyelt kérdés

Én már alig várom, hogy ősz vagy tél legyen.


Ebben a hőségben nem tudok sminkelni, mert minden lefolyik rólam, sőt még arckrémet se tudok felkenni, mert az is lejön. Ha sietnem kell, ne adj isten futnom, mert késésben vagyok, a ruhám tele lesz izzadságfoltokkal, és kipirosodik az arcom.

A hosszú hajamat nem tudom leengedni, mert megsülök, muszáj összefognom.


Egyszerűen utálom ezt a hőséget.


Arról nem is beszélve, hogy télen sokkal változatosabban lehet öltözködni. Szerintem. Ott vannak a szép csizmák, a csinos kabátok stb.


2011. aug. 20. 11:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!


Terhesség alatt majd meghaltam a 40 fokba. Na ezt panelba képzeld el, úgy hogy panelprogram megy. Redőnyöket leszedették, sötétítő függöny miatt a levegő se járt és még sorolhatnám.

Most 4 hetes a lányom, szenvedünk mind a ketten!

2011. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy szeretjük? Én utálom a meleget meg a napot. Már számolom vissza a napokat őszig...
2011. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan szeretik a meleget (nekik ez a jó idő), ezért kérdezem.
2011. aug. 20. 11:39
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

Minek sminkelni nyáron? Én nem szoktam, szép barna ilyenkor a bőröm, ha bulizni megyek csak akkor sminkelek, de este már nincs olyan meleg, hogy lefolyjon rólam a smink. Sokkal szexisebb ruhákat lehet hordani nyáron, nem fagysz szét a miniruhádban. Minden zöld, lehet strandolni, amit imádok, száz ágra süt a nap, ami vidámmá tesz és feltölt energiával. Nyáron vannak a legnagyobb partik, grillpartik, házibulik és ott van a nyaralás is, amit egész évben várok. Én utálom az őszt és a telet, kiteszed a lábad és szét fagysz, nem beszélve arról, hogy nekem minden télen begyulladnak az ízületeim, kifehéredik a bőröm, sápadt leszek, a sapka elnyomja a frizurád, nincs friss hazai gyümölcs, zöldség. A téli ruhák sokkal drágábbak is. Egyáltalán nem értek veled egyet, tavasz és nyárpárti vagyok.

25N

2011. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyárban szeretem hogy barna vagyok, ilyenkor én sem sminkelek, nincs rá szükségem, csak a szemem húzom ki (tus, spirál, ezek nem folynak le nekem soha). Szerintem a nyári cuccok sokkal helyesebbek, mert hiába jó kis kabátokat lehet kapni, de úgyis eltakarja ami alatta van, meg a vastag kötött pulcsik is, és hát a kabátok, csizmák sokkal drágábbak mint a nyári lenge cuccok, és azokból nem lehet többet venni, azaz: nyáron ezerszer változatosabban lehet öltözni.

Nyaralni imádok, a napozás, vízpart, koktélok, minden, imádom.


DE: télen, mivel Karácsony-mániás vagyok, újra eljön az én időm, készülök az ünnepekre, imádom a hóesést, forró kakaót a nappaliban este egy jó film mellett, a Karácsonyi dalokat, fényeket.


Ősszel és tavasszal pedig várakozom a nyaralásra és a Karácsonyra, mikor melyik jön :))

2011. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Én strandolni sem szeretek és nem akarok csokibarna sem lenni. Nem mondom, hogy a hullafehér a szép szín, de nem szeretnék a sok napozás miatt 30 évesen, 40-nek kinézni.

Tudom, fiatalon még nem gondol erre az ember, de ez az igazság.


Köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 20. 11:48
 7/32 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lehetne sminkelni nyáron? Valaki azt szereti. Én pl azt nem értem miért kell miniruhába járni, szerintem az nem szép...

A barna bőr ronda, a hófehér a legszebb, leégés, napszúrás, fejfájás, szétázik a bőröd ha strandolsz, izzadsz, büdös leszel. Semmi sem zöld, mert szétégnek a napon, minden inkább sárga és kókadt... A nap túl világos, megvakít, úgy érzi magát az ember a melegben mint aki be van zárva a saját testébe, mint egy börtönbe és nem tud kiszabadulni. Nem lehet kimenni, egész nap a házban kell ülni, egy utazás kínszenvedés a 40 fokban, én ettől csak depressziós lennék. Nem lehet aludni éjszaka, nem lehet a hobbim űzni nappal, ha nem kötöm fel a sok hajam megfulladok, ha felkötöm akkor húzza a fejem, ledőlni sem tudok...

Az meg egyenesen gáz ha valakinek a parti meg a buli a lényeg... Engem nem izgatnak a bulik.

Innen is lehet nézni.

2011. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Én igazat adok mindenkinek!:)

Én is imádom a nyarat,mert meleg van,lehet strandolni,nyaralni,100 ágra süt a nap,mindenki életvidámabb nyáron,sokáig világos van,nyáron vannak a legjobb bulik egész évben,a fesztiválok,sokkal nyitottabba,barátságosabbak ilyenkor az emberek.Fel lehet öltözni tök csinosan,úgy hogy nem fagy meg az ember lánya.Lehet napozni,szép barna a bőröm(mondjuk most pont nem:D),de egyébként igen,a nap leszárítja a pattikat.Minden szép,zöld az erdő,mező,rengeteg virág nyílik ilyenkor,imádom a virágokat,a sok-sok friss zöldség és gyümölcs,dinnye,eper,őszibarack,szilva,paradicsom,paprika,uborka,nyammi:) Nem kell korán kelni,már aki nem dolgozik persze,1000 féle program van,rengeteget lehet kirándulni,járni a természetet....és még sorolhatnám:)

DE!

Én is olyan típus vagyok,hogy már 25 fok felett úgy izzadok mint egy ló,sminkelni se nagyon lehet,nem is szoktam,de este is ha sminkelek,tánc közben lefolyik rólam minden.Rám tapad a ruha,éjszaka nem lehet aludni,sok a szúnyog,meg a kullancs,van amikor már tényleg leviselhetetlen a hőség,és már nincs mit levenni.


Télen lehet sminkelni,nem izzadod szét magad,nincs meleg,karácsony,hóesés,egy meleg kakaó a kandalló mellett,miközben bejárja a beigli illata a házat..:))

Viszont mindig hideg van,fel kell öltözni,én ha felveszek egy nagy kabátot,úgy nézek ki mint egy 8 hónapos terhes.Nem süt a nap,minden szürkeség,sok a betegség,az embereknek a hangulatuk is rosszabb sokkal.Reggel hidegben,álmosan,fázva,sötétben kell dolgozni/iskolába menni,mire hazaérsz,már megint sötét van.


Na,most ki döntse el,hogy melyik a jobb?

Én igazából minden évszakot szeretek,kiéve az őszt,abból is az októbert-novembert,mert akkor még tél sincs,de jó idő meg már végképp nem.

2011. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem se a telet se a nyarat, csak az átmeneti évszakokat, azok a legkellemesebbek. :)

Én is szenvedek a hőségtől, főleg, hogy nagyon izzadós vagyok, mindig nagy izzadság volt lesz a felsőimen és azt takargatnom kell. Nekem is gondjaim vannak a hosszú hajammal, mert csak kiengedve áll jól, de akkor megsül a tarkóm.

Mindennel egyet értek veled ezen a téren kérdező, tényleg sokkal változatosabban öltözködöm ősszel, télen, tavasszal, mint most nyáron.


19/L

2011. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
9%

"A hófehér a legszebb"


Nos, a hófehér valóban szép, hibátlan alakhoz és hibátlan bőrhöz. Mivel most divatba jött a fehér bőr, minden 2. tini eszeveszetten igyekszik fénymentes életet élni, nehogy legyen egy kis egészséges színe, de arra sokan nem gondolnak, hogy a fehéren minden egyes bőrhiba baromira látszik, sápatag, beteges hatást kelt, és úgy általánosságban egészségtelenül fest.


Nem kell csokibarnának lenni (imádom az emberek csak a végleteket szeretik), de a hófehér helyett milliószor szebb egy egészséges, karamellbarna szín, amely mellett nem látszik a pattanás, a narancsbőr meg kevésbé. Nem ismerek olyan lányt akinek jobban állna a hófehér, mint az egészséges halványbarna.


De persze ízlések és pofonok..

2011. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!