Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a blogom?

Hogy tetszik a blogom?

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég csináltam mert nagyon kedvet kaptam ezekhez.Nektek hogy tetszik?Szerintetek kéne változtatni rajta?Ha igen,mit?


Tervezem hogy lesz majd nyereményjáték csak az a baj hogy amíg senki nem íratkozik fel addig nem tudok csinálni :S

Szerintetek hogy kéne népszerűsíteni?


2011. aug. 11. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Unalmas.
2011. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonlítassz egy Zsófia nevű ismerősömre, de a blog.. háát. Nem tudom. Meg van a saját kis köröm, amit nézegetek, ennyi alapján nem tudok ítélni.
2011. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen tudom még nincs fent sok minden mert nincs egy hete hogy elindítottam.de holnap szeretnék feltenni egy pl egy sminktippet.meg majd videót is szeretnék csinálni csak ahhoz először kamerát kell szereznem..de az már nem nagy dolog. úgyhogy egy pár napon belül lesz rajta más is.szeretném majd feltenni a saját outfit tippeimet is.


de addig is köszi a válaszokat :)

2011. aug. 12. 00:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is nem rég álltam rá ezekre. Hát őszintén szólva elmegy :D igazából lehet inkább valami sminkes - videót kéne kreálni, csak ehhez jó kamera is kell, mert webcamerával eléggé ...
2011. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
unalmas.
2011. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
most azért törölted, mert 5 ember azt mondta, hogy unalmas? :DD ennél szánalmasabb aligha van.
2011. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem azért töröltem.hanem azért mert nincs se kamerám,se fényképezőgépem hogy legalább rendes képeket készítsek és nem csak terméktesztelős dolgokat akartam volna feltenni.szóval tök értelmetlen csinálnom mert aki ilyeneket olvas az úgyse erre kíváncsi.
2011. aug. 12. 23:21
 8/9 A kérdező kommentje:
elírtam.nem értelmetlen hanem értelmetlenül
2011. aug. 12. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
nemrossz(:
2011. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!