Milyen a blogom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 7. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit tartalmatlan :)
2011. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis... Egyrészt az élményeimről írok, másrészt ott a bemutatkozásom az időjárás alatt.
2011. nov. 7. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem az, mármint a bejegyzésekre értettem. Próbáld meg jobban kifejteni a dolgokat, azért egy-két mondat nem valami sok :), de ne aggódj, nyilván senki sem oldalakkal kezd, majd az idő múltával fejlődni fogsz, többet írsz és szebben fogalmazol.

Amúgy aranyos blog, szerintem jó. Ha kedvedet leled benne, akkor írd csak nyugodtan, viszont nem ajánlom, hogy másokat kérdezgess milyen, hiszen ne feledd, ez a te blogod, és a magad szórakoztatására van nagyrészt.

2011. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek köszi. Kérek még véleményeket!
2011. nov. 7. 19:08
 5/8 anonim válasza:
semmi sincs benne...Nem is lehet róla mit mondani. Elsővel egyet kell hogy értsek. És idegesítő, hogy 1 mondatos postokat írsz...Mondtad hogy ezek az élményeid, de hogyha így írod le, nem adod át, hogy milyen érdekes lehetett. Nagyon bénán fogalmazol, akár hogyha jól írják le 1 mondat is lehet érdekes, de ez nem az...Kit érdekel, hogy mentetek tescóba?XD
2012. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a legfőbb gondom hogy a posztjaid nagy része arról szól hogy mentetek vásárolni. Na és? Ez már külön élmény? Persze ott is történhetnek érdekes dolgok. Az meg a másik hogy vérszegény eléggé a blog, alig írsz valamit, és amiket írsz is kissé érdektelenek. Persze én nem leszólni akarlak, még mindig jobb mint azok akik a saját blogjukra mindent "összelopkodnak" és kiteszik a sok idiótaságot. Én csak azt mondom hogy érdekesebb, és bővebb információkat ossz meg "velünk", nem hiszem el hogy a suliba ahova jársz nem történik semmi érdekes.
2012. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyan olyan a blogod mint az 1millió másik. nincs benne semmi extra. semmi design...

nézettsége nem igen lesz, de ha szereted csinálni akk csináld...

2012. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most nézem. 5 bejegyzésből 4 arról szól h Székesfehérváron voltatok vásárolni....de ilyen 1 hetes időközönként. hát hallod.....
2012. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!