Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Követnéd a fogyókúrás blogom,...

Követnéd a fogyókúrás blogom, hogyan sikerül lefogynom?

Figyelt kérdés
annamalacka.blogspot.com gondoltam segíteni tudok azzal ha végigkövethetitek hogyan sikerül elérnem az álomsúlyt. Személyes tapasztalatok, min napi 1 poszt.
2011. aug. 4. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Na szuper!

Figyelj ezt így elmondom neked személyes tapasztalatokból:

Ha te olyan alkat vagy akkor nem fogsz tartósan lefogyni. Ismerősöm állandóan ezt csinálta amazt ette stb... Lefogyott majd egy kicsit nem figyelt oda:hopp már vissza is ment a súlya. Van akik helyes táplálkozással lefogynak de embertelen,hogy egyesek nem esznek semmit,vagy csak salátát. Családban is sokat fogyúkúráztak és semmi eredménye nem lett... Én meg olyan vagyok,hagy akármennyit eszek nem látszik meg. De azért hajrá...

2011. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én követem (:
2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
jah és első vagyok. Útálom,hogy mindenki a kalóriákat számlálgatja és fejből fújja a táblázatot. Meg a képedet elnézve tök vékony vagy
2011. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez már anorexia, amit te csinálsz. 46.5 kg...
2011. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne fogynod, mert a kórházban fogsz kikötni.
2011. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves első. Köszönöm a véleményed, tartsd meg magadnak. ha kudarcba fulladok,akkor ez az én bajom. Ez blog nekem egy napló hogy nyomon kovethessen magam, mást is Bavatn ék hogy azért ne olyan " magamba beszélő" feelingje legyen. Akinek nem tetszik, egészségére:) nem kötelező betenni kezdőlapnak. Akit meg érdekel annak pedig jó olvasást!
2011. aug. 4. 21:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 46.5 kg ... 149 cm hez :)
2011. aug. 4. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Fogyókúrázni nagyon nem így kell. És hol van a mozgás?
2011. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Làbsérülés miatt 2 hétig meg nem tudok
2011. aug. 4. 21:49
 10/15 anonim ***** válasza:

te vagy aki mindig más emberek képét linkeli be arról kér véleményt?

miért kell ilyen kamu blogokkal szórakozni?

a képen nem is te vagy

[link]

2011. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!